Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Урок Дата. Тема: Портрет у художньому творі
Тема: Портрет у художньому творі. В.Сенцовський (біографічна довідка) «Бабусин онучок». Створення усного портрету. Мета: вдосконалювати техніку виразного читання; формувати в учнів уміння інтонаційно виділяти слова, важливі для розуміння твору, знаходити за допомогою вибіркового читання уривки, слова, які найвиразніше характеризують дійових осіб, допомагають уявити їхній стан, знаходити портрет героя; розвивати творчу уяву, фантазію; виховувати шанобливе ставлення до людей похилого віку. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА 1. Робота над скоромовкою. Гра «Дощик» Ти, малий, скажи малому, Хай малий малому скаже, Хай малий теля прив’яже. 2. Робота над чистомовкою Ар-ар-ар — кипить наш самовар. Ор-ор-ор — ось червоний помідор. Ир-ир-ир — мій тато командир. Ур-ур-ур — на дереві сидить снігур. 3. Ч итайте, відповідайте: так чи не так? Летить-летить їжак? (Не так!) Летить-летить літак? (Так!) Летить-летить шпак?... Летить-летить мак?... Летить-летить ґава?... Летить-летить кава?... Летить-летить лисиця?... Летить-летить синиця?... III. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ Робота в групах Учні в групах розповідають складені продовження оповідання. Визначають краще оповідання. Презентують його всьому класу. IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні ми ознайомимося з оповіданням українського письменника Володимира Сенцовського, який у своїх творах для маленьких читачів оспівує красу рідного краю, чистоту душ і теплоту сердець українців. V. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота над заголовком — Прочитайте заголовок (с. 121). — Як ви вважаєте, про що йтиметься в цьому оповіданні? — Чи є у вас бабуся? — Як часто ви з нею спілкуєтеся? 2. Виразне читання оповідання вчителем (с. 121-124) — Які почуття виникли у вас після прослуховування оповідання? 3. Словникова робота 1) Довідкове бюро. Ослінчик — переносна кімнатна лава для сидіння. Сіни — нежила частина селянських хат і невеликих міських будинків, яка з’єднує жиле приміщення з ґанком, рундуком або ділить хату, будинок на дві половини. Пелена — нижній край одягу (плаття, спідниці). Рундук — те саме, що ганок. Хвацький — завзятий, запальний. 2) Читання стовпчиків слів «буксиром» за вчителем. Ступає соковиті щедрому гойднувся волосся подвір’я стривожилася обмурзаний бешкетник клопочеться сусідського свариться Фізкультхвилинка 4. Читання оповідання учнями «ланцюжком» — Назвіть головних героїв оповідання. 5. Гра «Земля — небо» За командою «земля» діти нахиляються до книжки і читають текст. За командою «небо» — піднімають голівки вгору, прибираючи вказівки від тексту. Знову «земля» — учні очима знаходять, де вони закінчили читати. 6. Аналіз змісту оповідання з елементами вибіркового читання — Як ви гадаєте, чому Андрійко запропонував бабусі вважати його внуком? — Знайдіть у тексті опис бабусі. — Чому автор порівнює її з маківкою? — Розкажіть про Андрійка. — Яким ви його уявляєте? — Чи хотілося б вам дружити з цим хлопчиком? — Яким зобразив хлопчика художник? — Визначте основну думку оповідання. — До яких учинків спонукає вас письменник? 7. Розповідь учнів про свою бабусю — Опишіть зовнішність своєї бабусі, тобто створіть її усний портрет. VI. ПІДСУМОК УРОКУ — Яке оповідання читали на сьогоднішньому уроці? — Хто є головним героєм цього оповідання? — Як Андрійко ставився до старенької бабусі? — Який висновок ви для себе зробили? VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Дібрати запитання за змістом оповідання.
|