Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Урок Дата. Тема: Основна думка твору
Тема: Основна думка твору. В.Сухомлинський (біографічна довідка) «Які вони бідні». Читання в особах. Мета: продовжити ознайомлення учнів із творчістю В. Сухомлинського; формувати навички вдумливого виразного читання; розвивати мислення, мовлення, уважність; виховувати любов до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА 1. Робота над чистомовкою Із-із-із — барсучок в нору заліз. Ди-ди-ди — наступили холоди. Ить-ить-ить — барсучок тут смачно спить Ни-ни-ни — аж до самої весни. Ри-ри-ри — навесні він виліз із нори! 2. Читайте тільки назви дерев! Рюкзак, дуб, краб, моряк, сосна, стіна, козак, смерека, метро, ялинка, жарт, калина, тополя, береза, корова. 3. Читайте швидко, чітко! сік сік сік сік рік рак рік рік лід ліс ніс піч жук бук бик бак 4. Додайте слово. Прочитайте вірш. Пам'ятайте про риму! Під горою хвойний... (ліс), За горою хижий... (лис). Вкрита травами... (гора), Збоку — лисяча... (нора). В ній хитрюга неспроста Від собак хова... (хвоста): Як навідався в... (курник), То відразу ж півень... (зник). III. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ Конкурс на кращий переказ оповідання. IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні ми ознайомимося із творчістю Василя Сухомлинського — видатного педагога, письменника. — Прочитайте, що про нього пише Дмитро Чередниченко. V. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Біографічна довідка (див. додатокнас. 103) 2. Опрацювання оповідання В. Сухомлинського «Які вони бідні» (с. 117-118) 1) Виразне читання оповідання вчителем. — Які картини ви уявляли, слухаючи оповідання? 2) Словникова робота. Зірниця небосхил Височінь доторкаючись Крильцями понеслася Зайнялася жайворонкову Читання стовпчиків слів «луною» за вчителем, скоромовкою у парах. Фізкультхвилинка Буратіно потягнувся, Раз нагнувся, два нагнувся. Руки в сторони розвів, Мабуть, ключик загубив. А щоб ключик відшукати, Треба нам навшпиньки стати. 3) Виразне читання тексту учнями. 4) Аналіз змісту оповідання з елементами вибіркового читання. — Прочитайте опис ранку. Яким було небо, небосхил, зорі? — Знайдіть у тексті слова, вжиті замість слова жайворонок. — Чому спочатку письменник порівнює пташку із сірою грудочкою, а потім — з вогником? — Прочитайте речення з виділеним висловом. У який момент жайворонок злинув у височінь? — Прочитайте опис співу жайворонка. Намагайтеся за допомогою інтонації передати красу почутого героями. — Як ви розумієте вислови: розсипає над степом музику; затамував подих? — Прочитайте оповідання, опустивши опис жайворонкової пісні. Що змінилося? — З якою метою автор увів цей опис у текст? — Поясніть зміст заголовка. Яка основна думка оповідання? 5) Робота в парі. — Прочитати розмову сина з батьком в особах, намагаючись передати їхні почуття. 6) Читання опису жайворонкової пісні (за Панасом Мирним, с. 118). Слухання аудіозапису пісні жайворонка. — З чим Панас Мирний порівнює жайворонкову пісню? VI. ПІДСУМОК УРОКУ — Яке оповідання читали на сьогоднішньому уроці? — Хто автор цього твору? — Що нового дізналися про творчість В. Сухомлинського? VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Вивчити напам’ять опис співу жайворонка.
|