Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Тема. оДягнемо ляльКУ на прогУлянКУ. програмовий зміст:закріпити й удосконалити знання дітей про назви одягу, його колір; вчити берегти одяг; допомогти запам’ятати послідовність одягання на






програмовий зміст: закріпити й удосконалити знання дітей про назви одягу, його колір; вчити берегти одяг; допомогти запам’ятати послідовність одягання на прогулянку; виховувати уважність, самостійність.

 

Хід заняття

В и х о в а т е л ь. Доброго дня, дітки! Добридень, Тарасе.

Діти вітаються.

Чому це ти чепуришся перед дзеркалом? Не роздягаєшся? (Тарасик у шубі, шапці.) Відкрив валізу, повитягав багато одягу? (На стільці лежить одяг: шорти, сорочка, спідниця, футболка, гольфи, хустка, шапка, шкарпет- ки, штани, майка, куртка.)

Т а р а с. Я сьогодні вирішив самостійно, без допомоги дорослих, одяг- нутися, але заплутався, що мені слід одягати в садочок.

В и х о в а т е л ь. Діти, допоможемо Тарасикові правильно, одягну- тися?

Д і т и. Так. Допоможемо.

В и х о в а т е л ь. Спочатку потрібно підібрати речі для хлопчика, від- повідно пори року.

Діти добирають та називають їх.

В и х о в а т е л ь. Що необхідно одягти спочатку? (Відповіді дітей.)

В и х о в а т е л ь. Діти, Тарасик вам дуже вдячний і каже: «Дякую вам, дітки, ви мені дуже допомогли».

В и х о в а т е л ь. Тарасику, а одяг має ще й свій колір. Чи знаєш ти ко- льори?

Т а р а с и к. Знаю, але дуже плутаюсь, і тому мені дуже соромно.

В и х о в а т е л ь. Ми з дітьми тобі допоможемо. Пограй із нами у гру

«Розбери за кольором».


 

гра «розбери за кольором»

мета: закріпити знання дітей про кольори; розвивати увагу, актив- ність.

Перед дітьми — різнокольорові стільчики й одяг. Вихователь пропонує ді- тям розкласти одяг відповідно до кольору стільців. Діти беруть по одній речі, називають її, визначають колір і відносять на стільчик відповідного кольору.

В и х о в а т е л ь. Молодці, діти, правильно відповідали. Тарасик за- прошує вас відпочити.

Фізкультхвилинка

Правда ж, мамо, я великий? (Піднімають руки вгору.) Сам взуваю черевички, (Нахиляються.) Зашнуровую шнурочки, (Удають, що шнурують.) Сам вбираюсь у сорочку, (Удають, що одягаються.) Сам лице і руки мию, (Удають, що умиваються.) Сам зачісуватись вмію (Гладять себе по голівці.)

І не плачу я ніколи… («Приказують» пальчиком.) Скоро вже піду до школи.

В и х о в а т е л ь. А хто це там плаче? Та це ж наша Катруся. Вона дуже хоче гуляти, але не вміє швидко і правильно одягатися. (Лялька зі скрині ви- тягає свій одяг: колготки, ботинки, куртку, шапочку.)

Діти, давайте все це складемо і повішаємо у шафу. А тепер підкажіть Кат- русі, що в першу чергу слід взяти з шафи, збираючись на прогулянку.

Д і т и. Спочатку потрібно дістати колготки і ботинки. Зняти туфлі, в яких ти, Катрусю, ходила в приміщенні, одягти колготки, ботиночки. (Діти одя- гають ляльку, називаючи одяг та його колір.)

В и х о в а т е л ь. Чому це ти, Катрусю, засмутилася? Л я л ь к а. Надворі холодно — сонечка немає.

В и х о в а т е л ь. А ми попросимо сонечко виглянути з-за хмаринки.

 


 

підсумок


Сонечко, сонечко, вигляни у віконечко. Ждуть тебе дітки, ждуть малолітки.


В и х о в а т е л ь. А тепер і ми підемо на прогулянку разом із лялькою.


 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.