Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Тема. посУД
програмовий зміст: ознайомити дітей із назвами предметів посуду (ку- харський, чайний, столовий); уточнити й закріпити назву чайного посуду (чашка, блюдце, чайна ложка); вчити дітей класифікувати предмети; вихо- вувати уважність, спостережливість.
Хід заняття В и х о в а т е л ь. Добрий день, діти. Добрий день, Васильку. Васильку, чому ти такий засмучений? В а с и л ь к о. Я хотів приготувати їжу для мами, але не знаю, в чому. В и х о в а т е л ь. Дітки, допоможемо Василькові обрати, у чому він зможе приготувати їжу. Виставляються малюнки посуду. Так, спочатку назвімо все і розкладімо по поличках. Відгадайте, що це? — Біля тулуба вуха, а голови немає. (Каструля.) — Схожа на сонечко, але збоку ручка. (Сковорода.)
— Молодці, а це? Не слон, а має носик, не паровоз, а дим пускає. (Чайник.) — Діти, назвіть предмети, які ми виставили. Д і т и. Каструля, сковорода, чайник. В и х о в а т е л ь. Васильку, ти тепер зрозумів, у чому тобі можна при- готувати їжу? Все це можна назвати одним словом «посуд». Васильку, що ти хотів собі приготувати? Яєчню? Тоді навіщо ти береш каструлю? Діти, що йому потрібно взяти? (Сковороду.) — А в каструлі що варять? (Суп, борщ.) — А чай кип’ятять? (У чайнику.) — А ще цей посуд називають кухарським. А ще, діти, посуд може бути столовий. Це хлібниця, тарілки для супу і для каші, виделки, ложки. Дітки, а ви не знаєте, як називається посуд, із якого ми п’ємо чай? (Чай- ний посуд.)
— Діти, подивіться на увесь цей посуд і скажіть, який він? (Чистий, но- вий, гарний.) — Якщо варити і смажити в такому посуді, то їжа буде смачна. Про таку їжу у нас в Україні кажуть: «Так смачно, що за вуха не відтягти». Ой, як багато попрацювали. Настав уже час відпочити. Фізкультхвилинка Сорока-білобока (Діти сідають навпочіпки.) На припічку сиділа, Діткам кашу варила, (Роблять руками колові рухи.) Ополоником мішала, А хвостиком накривала — (Ставлять руки в боки.) Малих діток годувала. (Проводять рукою біля рота, удаючи, що годують ложкою.)
В и х о в а т е л ь. Діти, запропонуємо Василькові інший посуд, щоб він не чіпав маминого. На стіл виставляється іграшковий набір посуду. — Як називається цей посуд? (Іграшковий.) — А ось і мама повернулася. Давайте допоможемо Василькові накрити стіл до чаю і пригостити маму. Дидактична гра «накриємо стіл до чаю» Діти називають і ставлять на стіл чашки, блюдця, ложки, кладуть серветки.
підсумок В и х о в а т е л ь. Щиро дякую вам, малята, за допомогу Василькові.
|