Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Урок Дата. Тема: В. Чухліб «Зашифрований хитрюга»
Тема: В. Чухліб «Зашифрований хитрюга» Мета: вдосконалювати навички виразного читання, уміння швидко орієнтуватися в тексті, збагачувати словник учня; виховати спостережливість, любов до природи, привчати їх до мудрого використання природи; виховувати цілісне ставлення до природи, поясняти місце людини в природі, розуміння необхідності гармонійного спілкування людини і природи. Обладнання: таблиці складів, букв, слів, карток с текстом, таблиці Шульте, рамки, тести, презентація до уроку, ілюстрація тварин.
Хід уроку
I Організація класу. Пролунав і стих дзвінок. Починається урок. Всі за парти посідаймо. Працювати починаймо Повернемось, посміхнемось до гостей І радісно промовимо: добрий день II Оголошення теми уроку. Очікування результату. 1. На дошці тема «Що означає бути природі другом? Адже це не тільки, не рубати, не ламати, не убий, це ще вивчай, спостерігай, милуйся». 2. План уроку (дод. 1) 3. – Сьогодні ми з вами за допомогою оповідання В. Чухліба познайомимося з явищем природи, яке буває навесні. Яке це явище, ви здогадаєтися пізніше. Гра «Дешифрувальник» 77 14 60 ПО ВІ НЬ III Мовна розминка 1. Таблиця Шульте V Робота над текстом. Ви вже зрозуміли про що піде мова. Повінь. Явище природи весною. Розлив. Фізкультхвилинка Шли ведмедики малі. Нахилились до землі. Потім встали, руки в боки І зробили три підскоки. Потім розминали плечі, Руки вгору, опустили І за парти тихо сіли.
2. Первісне читання 1. Сильний учень 2. – Як ми зрозуміли покаже тест. «Так чи ні» 1. У човні - Тетянка з дідусем. 2. Ремезове гніздо схоже на пухову рукавичку. 3. Тетянка на острівці рвала молодий щавель. 4. У кущах дівчинка побачила лисичку.. 5. Зайчика на роздолі випустили на море. 3. Читання «Земне небо» 4. Читання «Буксир» 5. Читання «Дощиком» 6. Вибіркове читання за питаннями. 1. частина - Що таке повінь? Поставте своє запитання до абзацу. 2. частина - Що здивувало Тетянку? Чия то була рукавичка? Який ремез? 3. частина – Чому злякалася Тетянка? З чого весело засміявся тато? 4. частина – За чим припливли Тетеянка з татом? Для чого їм щавель? 5. частина – Чому вони взяли зайця на човен? Чому він не тікав? 6. частина – Чому дівчинка хотіла взіти зайця додому? Що сказав на це батько? Куди подівся вухатий? 7. Складання павутинки IV Рефлексія. Підсумок уроку. 1. – Діти, ви дуже гарно працювали на уроці: читали, переказували, знаходили потрібне в тексті. - Все здійснилося, що ви очікували від уроку? - Гра «Мікрофон». 2. Використання прийому «Шість капелюхів мислення». Едвард де Боно.(дод.2) Вчити дітей критично мислити.
|