Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 13






тема. повернУти посмішКУ пізнайКові

програмовий зміст: продовжувати вчити лічити в межах десяти; називати сусідні; закріплювати цифри в межах десяти; закріплювати знання про гео- метричні фігури, послідовність днів тижня; формувати уміння розв’язувати

приклади; розвивати уважність; виховувати інтерес до занять.

матеріал: хлопчик Пізнайко; песик; дидактичні ігри «Виклади сусідів»,

«Веселий рахунок», «Дні тижня»; геометричні фігури; приклади.


 

Хід заняття

— За горами, за долами, у країні Математики, жив собі хлопчик Пізнай- ко зі своїм кращим другом — песиком Прикладом.

Пізнайко дуже любив конструювати, лічити, розв’язувати складні за- дачі, але одного разу він сильно засумував, що в нього так мало друзів. Від- тоді хлопчик зовсім не посміхається. Приклад дуже хоче, щоб ви допомог- ли його другові повернути посмішку, тому що діти завжди веселі. Допомо- жемо? Але шлях до Країни Математики не легкий, і буде на ньому багато перешкод і зупинок.

— Ось ми їдемо вузенькою кладочкою.

Дидактична гра «виклади сусідів»

Цифри 7, 3, 4, 9. (Діти викладають сусідів чисел.)

— Тепер потрібно перейти темний тунель, але вхід закритий камінця- ми. Приберіть їх по черзі.

Дидактична гра «весела лічба»

Зберіть м’ячі.

 

1 2

 

5

4 6

 

7 3 9

 

— А далі — геометрична зупинка.

— Назвіть, які ви знаєте геометричні фігури. Скільки сторін у шестикут- ника? Скільки кутів? А Песик Приклад хоче подивитися, які ви уважні. Бо тільки уважні діти зможуть повернути посмішку Пізнайкові.

гра «зоровий диктант»

На фланелеграфі — геометричні фігури. Діти дивляться протягом 30 се- кунд, вихователь їх закриває, після чого діти викладають на парті геомет- ричні фігури, які запам’ятали.

— Їдемо далі прямою доріжкою, а вона довга-предовга. Щоб було не так сумно, пограємо зі сніжинками. (На сніжинках — приклади.)

— Ось ми й біля країни Математики, але чому тут так сумно? Та це ж дні тижня переплуталися. (Групова робота.)

Дидактична гра «Дні тижня»

П і з н а й к о. Дякую вам, малята, я тепер ніколи не сумуватиму, бо в мене з’явилося багато друзів, які подолали важкий шлях, щоб допомогти мені.


 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.