Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Розробка виховного заходу
Після складання плану виховної роботи групи протягом першого тижня проходження педагогічної практики студент повинен надати керівникові виховним розділом два розроблених виховних заходи зі структурою та сценарієм за нижче наведеним зразком для узгодження. Виховні заходи повинні бути розроблені відповідно до плану виховної роботи з певного напряму виховання, професійної спрямованості, принципів виховання й інтересів учнів. Студент-практикант не має права проводити виховні заходи доти, доки виховні заходи не будуть оформлені у відповідності до вимог, зазначених вище, і вручення запрошення на заліковий захід. Якщо виховні заходи ухвалені керівником виховного розділу, студент повинен вручити йому запрошення за 3 дні до проведення заходу. До звіту необхідно представити структуру двох виховних заходів; сценарії цих заходів (описи заходів) необхідно розмістити у додатках.
Зразок структури сценарію виховного заходу
Тема: Мета: Форма проведення: Група, курс: Робоча професія: Місце, дата і час проведення: Відповідальний за проведення:
Хід заходу Підготовчий етап 1. Робота з підготовки приміщення щодо проведення заходу. 2. Підготовка необхідного обладнання та технічних засобів. 3. Залучення учнів з визначенням завдань та мети підготовки до заходу. Основний етап 1. План проведення заходу. 2. Відповідно до плану опис ходу заходу (розміщується в додатку). Заключний етап 1. Підведення підсумків.
5.3.4. Аналіз відвідуваного виховного заходу Під час проходження педагогічної практики студент-практикант повинен відвідувати виховні заходи класного керівника, до якого він закріплений, та інших студентів-практикантів. Один з цих заходів студент-практикант повинен проаналізувати за наступною методикою аналізу та оцінювання ефективності виховного заходу.
Методика системного аналізу та оцінювання ефективності виховного заходу 1. Тема, мета, форма проведення, група, курс, робоча професія, місце, дата і час проведення, відповідальний за проведення виховного заходу. 2. Оцінювання основних особистісних якостей практиканта. 2.1. Володіння матеріалом та загальна ерудиція. 2.2. Рівень педагогічної майстерності. 2.3. Культура мовлення, дикція, стиль проведення заходу (інтенсивний з постановкою гострих питань, або млявий і не викликає інтересу), образність (насичення прикладами), емоційність, загальна грамотність. 2.4. Ступінь тактовності та демократичності стосунків зі студентами, ставлення викладача до студентів (поважне, урівноважене, в міру вимогливе, байдуже). 2.5. Вміння управляти групою (на скільки швидко встановлює контакт з групою, який стиль управління обирає). 2.6. Кваліфікованість, доказовість, переконливість коментарів та висновків студента-практиканта. 3. Оцінювання основних характеристик студентів під час заходу. 3.1. Ступінь активності та залучення учнів до проведення заходу. 3.2. Ступінь дисциплінованості, організованості та зацікавленості. 4. Оцінювання змісту виховного заходу. 4.1. Науковість. 4.2. Доступність. 4.3. Актуальність і зв'язок з життям. 4.4. Ступінь врахування вікових та особистісних особливостей учня. 4.5. Оптимальність обсягу матеріалу, підготовленого для проведення заходу. 5. Оцінювання ефективності взаємодії. 5.1. Раціональність та ефективність використання часу заходу, оптимальність його темпу, а також чергування та зміна видів діяльності. 5.2. Ступінь доцільності та ефективності використання технічних засобів та засобів наочності (та вказати, які саме технічні засоби та засоби наочності були використані). 5.3. Ступінь раціональності та ефективності використання форм і методів роботи (та вказати, які саме форми і методи були використані). 5.4. Ступінь естетичного впливу виховного заходу на студентів. 6. Оцінювання результатів виховного заходу. 6.1. Ступінь конкретності, чіткість і лаконічність формулювання мети виховного заходу. 6.2. Досяжність, доцільність, складність мети. 6.3. Ступінь виховного впливу (що саме і як сприяло їхньому вихованню).
5.3.5. Складання рекомендацій з удосконалення виховного заходу Провести самоаналіз якості розробки виховного заходу і його реалізації, спираючись на наведену вище методику системного аналізу та оцінювання ефективності виховного заходу. При проведенні самоаналізу навчального заняття перш за все слід визначити ступінь досягнення поставленої мети та виховного впливу. Потім оцінити відповідність структури проведеного виховного заходу запланованій. Також необхідно визначити ефективність обраних методів та прийомів виховання, дотримання основних принципів виховання, ефективність прийомів активізації діяльності учнів, підтримки інтересу та зацікавленості учнів на протязі всього виховного заходу. Наприкінці внести пропозиції з метою удосконалення власної педагогічної діяльності в майбутньому.
5.3.6. Результати профорієнтаційної роботи з учнями навчального закладу-бази практики Необхідно виконати тестування за опитувальником «Карта інтересів» (автор А.Є. Голомшток) для визначення професійних схильностей студентів навчальної групи, та КОЗ для визначення комунікативних та організаторських нахилів студентів групи (тести наведено у додатку Ж). Результати тестування занести в таблицю. Відповіді студентів представити у додатку.
Зробіть висновки та дайте рекомендації до результатів тестування: - учням, в яких рівень комунікативних та організаторських здібностей низький – запропонувати програму підвищення рівня цих здібностей; - відповідно до інтересів та здібностей запропонувати учням напрями підготовки та ВНЗ, в яких вони змогли б продовжити навчання; - учням з гарною та відмінною успішністю і з напрямом інтересів «педагогіка» та інших напрямів, які відповідають сферам підготовки фахівців в УІПА, рекомендувати до вступу до академії.
|