Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 37






тема. роБота за Картиною «тетянКа не Боїться морозУ»

програмовий зміст: вчити дітей уважно розглядати картину, відповідати на запитання вихователя за її змістом, повторюючи нескладні вислови, ок- ремі слова, плавно і вільно видихати повітря під час гри зі сніжинками; учи- ти дітей малювати пензликами, наносячи мазки по всьому аркушу паперу; розвивати зв’язне мовлення, спостережливість, уважність, логічне мислен- ня; виховувати охайність, любов до природи.

словник: сніжинка, сніг, мороз, шапка, пальто, штанці, рукавички, ва- лянки, шарф.

матеріал: велика сніжинка, картина «Тетянка не боїться морозу», ма- ленькі сніжинки для піддування, пензлики, тонований папір із намальова- ними деревами і фоном, вода, серветки, біла фарба.

 


Хід заняття


 

 

Сніг пухнастий, Наче вата,

Аж по ньому жаль ступати, — Білий, чистий сніг.


— Подивіться, що до нас залетіло? (Сніжинка.) Сніжинка запрошує нас на прогулянку.

Але ж надворі холодно. Чи можна нам іти гуляти? Що слід зробити? (Одягнутися.)

— Що потрібно одягнути? Що спочатку будемо одягати? (Штанці, шап- ку, пальто, валянки, рукавички.)

— А подивіться на Тетянку. Наша Тетянка не боїться морозу.

(Вихователь демонструє картину.)

 

Запитання до дітей

— Чому вона не боїться морозу?

— Що одягла Тетянка?

— Що у неї на голові? Якого кольору шапочка?


 

— А на ніжках — що?

— Якого кольору пальто? А шарф?

— Чому у неї не мерзнуть ручки?

— Якого кольору рукавички?

— Давайте і ми одягнемося.

(Імітація одягання. Діти «одягаються» у визначеній послідовності.)

— Що ти одягаєш, Сашко, що ти, Марійко?

— Ось ми і на вулиці.

— Що це за біла ковдра лежить на землі? (Сніг, сніжинки.)

— Давайте пограємося зі сніжинками.

вправа на піддування

Умови виконання вправи

Діти беруть паперові сніжинки і дмухають на них. Вихователь звертає увагу дітей на те, що слід повітря вдихати носом, а видихати ротом.

— Якого кольору сніг та сніжинки?

— Як вони падають? Куди падають сніжинки? Де лежить сніг?

— А надворі холодно чи тепло?

Давайте з вами повернемось у групу і намалюємо, як падає сніг.

(Вихователь демонструє, як можна намалювати сніг методом дотикання.)

 

 

Робота дітей.

Давайте прикрасимо нашими картинками групу. Якого кольору наш сні- жок? Чи схожий він на той сніг, що надворі.

підсумок

— Як треба одягатися, щоб не боятися морозу? (Відповіді дітей.)


 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.