Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Урок №66. Тема.Міні-проект Гриби у біосфері та житті людини.
Тема. Міні-проект Гриби у біосфері та житті людини. Мета: сформувати поняття " мікориза", " антибіотики"; показати роль грибів у системі живих організмів; розкрити вплив і значення грибів в житті людини удосконалювати вміння користуватися додатковою літературою, розвиток пізнавальних інтересів, спрямованих на отримання нових знань про живу природу, виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення учнівської молоді до науково-дослідницької й експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку. Обладнання: мікроскопи, колекції грибів, гербарії, натуральні об’єкти. Хід уроку І. Організаційний момент ІІ. План роботи над проектом. 9. Обговорення з учнями мети і завдань проекту, форми захисту. 10. Розподіл завдань між учнями класу (проводиться на попередньому уроці), інструктаж з виконання роботи. 11. Ознайомлення з довідковою, художньо-науковою літературою, необхідною для виконання роботи. 12. Пошукова діяльність учнів. 13. Доповіді.
ІІІ. Розподілення між учнями ролей: - міколога - виробника - медика - експерта сиру - дієтолога - садовода - агронома - натураліста ІV. Захист виконаних робіт. Виступ міколога Ще 200 років тому гриби приводили у відчай ботаніків. Їхня своєрідна форма, швидкий ріст, відсутність насіння заставляли замислитись, до якого царства природи відносити гриби: до рослин, тварин чи взагалі до мінералів. Появу грибів приписували то спалахам блискавки, то росі, то випарам гниючої органічної речовини, а в середні віки навіть нечистій силі. І тільки в 18 ст. у грибів виявили спори та грибницю. Все, що зараз відомо про гриби кожному школяру, здобувалося кропіткою працею вчених-мікологів. Мікологія - наука про гриби. Її назва походить від грецької назви гриба шампіньйона – «мікос». Він був відомий ще давнім грекам. Про нього вже писав «батько» ботаніки грецький вчений Теофраст, який жив у 4 ст. до нашої ери. Йому були відомі переважно великі їстівні гриби. Крім шампіньйона, Теофраст згадує у своїх працях про зморшки та трюфелі. Світ грибів досить різноманітний. І навіть сьогодні гриби викликають здивування: «А що ж це таке?». Давайте складемо асоціативний кущ Рослини Г Тварини - необмежений ріст Р - в оболонці хітин - всмоктування И - відсутній хлорофіл Б - запасають глікоген И - утворюють сечовину Коли говорять про гриби, то ми завжди уявляємо опецькуватого боровичка, ніжну лисичку, струнку сироїжку, яскравого мухомора… Проте, світ грибів надзвичайно різноманітний і непередбачуваний. Тож запрошую вас у дивовижний світ грибної фантазії.
|