Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 3. програмовий зміст:познайомити дітей з утворенням числа три та цифрою 3; пояснити дітям, що загальна кількість предметів не залежить від їх просторо- вого






тема. троє поросят

програмовий зміст: познайомити дітей з утворенням числа три та цифрою 3; пояснити дітям, що загальна кількість предметів не залежить від їх просторо- вого розміщення; вчити дітей діяти з предметами-замінниками; продовжувати вчити дітей порівнювати предмети за величиною; закріпити назви площинних геометричних фігур; розвивати уважність, пам’ять, логічне мислення.

матеріал: троє поросят, замки з ключами, геометричні фігури.


 

Хід заняття

В и х о в а т е л ь. Жили собі у лісі поросята Ніф-Ніф і Нуф-Нуф.

— Скільки було поросят? (Двоє.)

— Та був у них ще один братик. Почув він, що почалася його казка, і при- біг. Отже, стало їх троє. (Рахуємо.)

Знайомство з цифрою 3.

Трійку третю із значків

Складемо із двох гачків.

 

На столі лежать однакові кружечки — поросята різного кольору. Вихователь про- понує позначити поросят кольорами. Діти за вказівкою вихователя викладають різ- ні комбінації розташування поросят. Вихователь підводить дітей до розуміння, що, як би ми не розташовували поросят, їх залишається троє.

— Почали поросята будувати хатинки. Ніф-Ніф брав для будівництва со- ломинки. Всі вони були різними за величиною. Давайте їх порівняємо.

Самостійна робота дітей.

— Порівняйте за величиною «цеглинки» для будиночка Нуф-Нуфа.

— Наф-Наф на свій будиночок вирішив повісити замок. Перед вами —

різні замки. Доберіть до них ключі.

Замкова шпара — геометрична фігура.

 

 

— А тепер до будинку Наф-Нафа давайте викладемо доріжку — візеру- нок із геометричних фігур.

Самостійна робота дітей.

Діти називають, які площинні геометричні фігури використали, скільки та яких було фігур, якого кольору, які за величиною.

 

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.