Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






  • Как продвинуть сайт на первые места?
    Вы создали или только планируете создать свой сайт, но не знаете, как продвигать? Продвижение сайта – это не просто процесс, а целый комплекс мероприятий, направленных на увеличение его посещаемости и повышение его позиций в поисковых системах.
    Ускорение продвижения
    Если вам трудно попасть на первые места в поиске самостоятельно, попробуйте технологию Буст, она ускоряет продвижение в десятки раз, а первые результаты появляются уже в течение первых 7 дней. Если ни один запрос у вас не продвинется в Топ10 за месяц, то в SeoHammer за бустер вернут деньги.
    Начать продвижение сайта
  • Конспект уроку з трудового навчання 1клас






    Тема. Виготовлення ялинкових і різдвяних іграшок та прикрас

    Мета: навчити учнів виготовляти ялинкові прикраси з смужок паперу; створити в них святковий настрій; розвивати творчі здібності, фантазію, уяву; виховувати естетичний смак, бережливе ставлення до природи.

    Обладнання: зразки виробів, кольоровий папір, клей, ножиці, технологічні картки.

    Тип уроку: комбінований.

    Хід уроку

    І. Організація учнів до уроку

    II. Вступна бесіда

    — Діти, яка зараз пора року?

    — З чого це видно?

    — Скільки місяців триває зима? Назвіть зимові місяці.

    — Чи любите ви зиму? Чому?

    — Які свята ми відзначаємо взимку?

    — Яке зимове свято ви любите відзначати у школі?

    — Так, Новорічне свято дуже цікаве. Адже в гості до вас приходить лісова красуня.

    Відгадайте, про що я веду мову.

    Що за гостя в нас така:

    І висока, і струнка,

    Сяє сріблом угорі,

    На гіллячках — ліхтарі,

    І ростуть на ній не шишки,

    А цукерки і горішки?

    — Правильно, це ялинка. Їй ми радіємо, прикрашаємо її яскравими іграшками, довкола неї водимо хоровод.

    III. Повідомлення теми і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності

    1. Розповідь учителя

    — Тисячі ялинок вирубують кожного року, щоб вони радували нас. Але закінчуються свята, ялинка обсипається, і ми викидаємо її на смітник. Чи варто для кількаденного задоволення вирубати цілі ліси?

    — А яку ялинку слід прикрашати? (Штучну)

    — А щоб у хаті пахло хвоєю, можна із гілочок ялини чи сосни зробити букет і прикрасити його іграшками. Тож на сьогоднішньому уроці ми будемо виготовляти ялинкові прикраси.

    Ми ялинку прикрашали,

    Але іграшок не стало.

    На порозі уже свято,

    Гостей скоро зустрічати.

    А на гілочках ялинки —

    Ні гірлянди, ні сніжинки...

    І ніхто, ніхто не чує,

    Як Снігуронька сумує!

    Ой, як швидко час біжить!

    Юний друг! Допоможи!

    IV. Аналіз зразка виготовленого виробу. Відбір матеріалів та інструментів

    1. Бесіда

    - Діти, розгляньте зразки виготовлених виробів та скажіть з яких матеріалів вони складаються?

    - Які кольори використано?

    - Які матеріали потрібні для того, щоб виготовити такий виріб?

    Розгляньте також зразок виробу у підручнику (С. 53). І скажіть кого виготовляли діти?

    - Відгадування загадки.

    Має вуса, пишний хвіст

    І негарну звичку —

    Спершу добре він поїсть,

    Потім миє личко. (Кіт)

    Ми з вами будемо виготовляти новорічну іграшку «Котик».

    Фізкультхвилинка

    V. Ввідний інструктаж

    1. Технологія виготовлення ялинкової іграшки «Котик» зі смужок па перу:

    - заготовити смужки однакової ширини і різної довжини;

    - склеювання кілець з довших смужок для тулуба тварини;

    - склеювання кілець менших розмірів для зображення голівки;

    - вирізування з кольорового паперу очей, вушок, носа, хвоста, лапок.

    VI. Інструктаж з техніки безпеки

    1. Гра «Мікрофон»

    - Діти, пригадайте правила користування ножицями та клеєм.

    - Як ми користуємося ножицями?

    - Як ми передаємо їх?

    - Як ми користуємося клеєм?

    VII. Практична діяльність учнів під керівництвом учителя

    VIII. Підсумок уроку та виставка дитячих робіт

    1. Вправа закінчи речення

    - Я навчився…

    - Я виготовив…

    - Мені сподобалось…

    ІX. Прибирання робочих місць






    © 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
    Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
    Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.