Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






  • Практичне завдання. 1. Обчисліть вирази за допомогою калькулятора:






    1. Обчисліть вирази за допомогою калькулятора:

    1) 40 + 6; 2) 60-19; 3) 4 + 50 + 6; 4) 30 + 6-10-2.

    2. Розв'яжіть рівняння, використовуючи калькулятор:

    1) x + 13 = 20; 2) 50 – х = 22; 3) x – 45 = 25.

    Учні виконують дії за допомогою вчителя.

    1. Відкрийте програму Калькулятор: Пуск —> Усі програми -» Стандартні -» Калькулятор. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по піктограмі програми.

    2. Уважно ознайомтеся із зображенням відкритої програми Каль­кулятор.

    3. Виконайте дії як на звичайному калькуляторі.

    4. Закрийте програму Калькулятор.

    Релаксація

    Гімнастика для очей

    Витягнути руку вперед. Подивитися на вказівний палець ви­тягнутої руки на рахунок 1-4. Потім перевести погляд удалечінь на рахунок 1-6. Повторити 4-5 разів.

    VII. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ

    VIII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

    1. Завдання за підручником: § 6, № 4.

    2. Додаткове завдання Розфарбуйте рисунки.

    У коробці лежить червоний м'яч. Усередині коробка жовтого кольору, а зовні — зеленого. Червоний кубик лежить у круглій ко­робці, яка синього кольору всередині і жовтого зовні.


     

    УРОК № 7. УВАГА! ВМИКАЄМО КОМП'ЮТЕР

    ТЕМА. УВАГА! ВМИКАЄМО КОМП'ЮТЕР

    Цілі:

    навчальна: ознайомити з пристроєм введення інформації — мані­пулятором миша; сформувати вміння коректно вмикати та вимикати комп'ютер; ознайомити учнів з поняттям Робочий стіл комп'ютера; формувати вміння керувати вказівником миші;

    розвивальна: активізувати пізнавальну діяльність учнів; сприяти роз­витку логічного мислення учнів;

    виховна: виховувати позитивне ставлення до вивчення інформатики.

    Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

    ХІД УРОКУ

    I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

    II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ






    © 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
    Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
    Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.