Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок № ___ Дата __






Тема: БІСЕРОПЛЕТІННЯ. ВИГОТОВЛЕННЯ ЛАНЦЮЖКА

Мета: продовжити ознайомлення учнів із бісероплетінням та необхідними для цього матеріалами, вдосконалювати навички роботи з бісером; розвивати творчі здіб­ності, дрібну моторику рук, посидючість; виховувати почуття прекрасного, естетич­ний смак.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

1. Привітання

 

2. Перевірка готовності до уроку

3. Упорядкування робочих місць

II. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Повідомлення теми та мети уроку

— Сьогодні ми продовжимо ознайомлення з бісером та бісероплетінням.
Будемо виготовляти ланцюжок за допомогою бісероплетіння.

2. Розповідь учителя (див. додаток на с. 18)

Фізкультхвилинка

3. Демонстрування та аналіз зразка

1) Інструктаж учителя.

Мультимедійна презентація. Робота за підручником (с. 69-70)

— Роздивіться зразки виробів.

1. З такого ланцюжка можна виготовити намисто, браслет і навіть сережки. Доберіть бісер трьох кольорів, що добре пасують один до одного.

2. Затягніть нитку в голку. Наберіть п'ять бісеринок ланцюжка темно- синього кольору.

3. Наберіть чотири бісеринки для квіточки блакитного кольору.

4. Нанизайте одну рожеву бісеринку 5 для серединки.

5. Пропустіть голку через блакитні бісеринки 1-4 квітки і протягніть нитку.

6. Нанизайте ще дві бісеринки 6-7 для квітки блакитного кольору.

7. Протягніть голку з ниткою через бісеринки 1, 5 і 4.

8. Затягніть нитку. Знову наберіть п'ять бісеринок ланцюжка темно-синього кольору. Зав'яжіть початок і кінець нитки.

9. Довжину ланцюжка зробіть таку, як вам потрібно.

— синій

2) Повторення правил безпеки під час роботи.

III. ПРАКТИЧНА РОБОТА УЧНІВ

Діти працюють під музичний супровід.

IV. ВИСТАВКА ТА ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ УЧНІВ

Учитель демонструє та оцінює роботи учнів.

— Чиї прикраси вам сподобалися більше?

V. ПІДСУМОК УРОКУ

— Чи сподобалося вам працювати з бісером?

— Чи будете ви продовжувати працювати з бісером удома?


 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.