Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Урок 40
Тема. Україна в подіях Північної війни Мета: визначити, яке місце посідала Україна у подіях Північної війни, охарактеризувати хід та наслідки повстання гетьмана Івана Мазепи проти Росії, визначити місце гетьмана Івана Мазепи в українському національно-визвольному русі; розвивати в учнів уміння давати характеристику історичним особам, визначати їх місце в історії України, удосконалювати навички роботи з історичними джерелами, вміння вести дискусію, висловлювати власну точку зору й аргументувати її, вчити учнів культури спілкування. Основні поняття: «Північна війна», «Полтавська битва». Обладнання: карта «Українська держава за гетьманування Івана Мазепи», картки з документами та ілюстраціями. Тип уроку: урок засвоєння нових знань. Очікувані результати Після цього уроку учні зможуть: • визначити, яке місце відігравала Україна в подіях Північної війни; • пояснювати причини повстання І. Мазепи проти московського царя; • аналізувати зміст українсько-шведського договору; • визначати наслідки Полтавської битви для України; • оцінювати діяльність українського гетьмана та старшини в боротьбі за відновлення державних прав; • визначати хронологічну послідовність основних подій; • розвинути вміння давати характеристику історичним особам, визначати їх місце в історії України; • удосконалити навички роботи з історичними джерелами, вміння вести дискусію, висловлювати власну точку зору й аргументувати її; • навчити культури спілкування. Хід уроку І. Актуалізація опорних знань учнів Евристична бесіда 1. За яких обставин Іван Мазепа обирається гетьманом Лівобережної України? 2. Охарактеризуйте основні напрямки його внутрішньої і зовнішньої політики. 3. Якої зовнішньополітичної орієнтації дотримувався Мазепа на початку свого гетьманування? Чому? 4. Як ви вважаєте, чому Івана Мазепу називали «вітчимом України»? ІІ. Мотивація навчальної діяльності У ч и т е л ь. У серпні 1700 р. Росія розпочала війну проти Швеції за вихід до Балтійського моря й утвердження в Прибалтиці. Ця війна дістала назву Північної. Українські козаки вимушені були воювати за інтереси Росії і брати безпосередню участь у війні. ІІІ. Сприйняття та усвідомлення навчального матеріалу Робота з текстом підручником (за допомогою вправи «Карта понять, ідей») Працюючи з текстом підручника, учні складають схему. У ч и т е л ь. У 1706 р. Іван Мазепа завдяки посередництву польського короля Станіслава Лещинського розпочав таємні зносини зі шведським королем Карлом ХІІ. У вересні 1707 р. уже був готовий проект українсько-шведського договору, а на початку наступного року представник гетьмана уклав спільну угоду з польським і шведським монархами. 25 жовтня, залишивши в Батурині невелику залогу, разом з 4-тисячним військом вирушив на зустріч з Карлом ХІІ, який вирішив наступати на Москву через територію України. Зустріч відбулася 29 жовтня у шведському таборі. Між українцями та шведами був укладений договір.
|