Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Б) скляну кульку,






в) колоду карт.

4. Напис на вивісці:

а) крамниця,

б) чарівна крамниця,

в) справжня чарівна крамниця.

5. Ім'я розбещеного хлопчика:

а) Джип,

Б) Едвард,

в) Герберт.

6. Під капелюхом оповідача заворушився:

А) скуйовджений голуб,

б) невелике кошеня,

в) білий кролик.

7. Продавець відірвав від рукава:

а) кусючу гадину,

Б) червоне чортеня,

в) чарівну курку.

8. До дня народження Джипа лишалося:

а) 2 дні,

б) 100 днів,

в) 7 днів.

9. Джип запропонував батькові погратися:

а) у квача,

б) у піжмурки,

в) з олов'яними солдатиками.

10. Продавець накрив хлопчика великим:

А) барабаном,

б) згортком,

в) капелюхом.

11. Джип отримав:

а) два пакунки,

б) п'ять пакунків,

В) чотири пакунки.

12. Незвичайна пригода трапилась:

а) 5 років тому,

б) півроку тому,

в) місяць тому.

VI. Домашнє завдання.

Підготувати вибіркові перекази «Сприйняття подій батьком», «Сприйняття подій сином».

Урок 42

 

Тема: Зіткнення з таємним – дар дитинства. Точка зору дорослого і дитини в новелі Г.Уеллса «Чарівна крамниця»

Мета: простежити за своєрідністю сприй­няття подій героями твору; вияснити перевагу «слав­них хлопчиків»; виразно читати (зокрема в «ролях», коментоване читання) і емоційно сприймати уривки твору; навчити розуміти авторську фантазію в контексті жанру; дати оцінку моральним якостям, вчинкам персонажів;

розвивати творчу уяву, навички зв’язного мовлення, спілкування, аналізу і систематизації навчального матеріалу, уміння висловлювати свою думку та обґрунтовувати її;

виховувати повагу до літературної творчості, формувати бажання й уміння бачити дивовижне в житті, оптимістичне сприйняття світу, прагнення дарувати дива оточенню.

Обладнання: підручники, портрет Герберта Уеллса, дидактичний матеріал.

Тип уроку: комбінований.

 

Ці дорослі – такі дивні люди.

А. де Сент-Екзюпері

 

Х і д і с т р у к т у р а у р о к у

I. Організаційний момент.

II. Оголошення теми, мети, епіграфа уроку.

III. Актуалізація опорних знань.

Робота з таблицею.

 

  Що привернуло увагу Джипа у вітрині     Що купували у чарівній крамниці   Що принесли додому
«Яйце є – яйця нема», «Лялька, яка плаче, як жива», «Купи й дивуй друзів», «Монета є – монети нема», «Чарівна пляшка» Чотири скляні кульки, «Купи й дивуй друзів», «Яйце є – яйця нема», «Лялька, яка плаче, як жива», коробку з олов’яними солдатиками У трьох коробках звичайні чудові олов’яні солдатики, в четвертій – «кошеня, маленьке, біле, жваве кошеня, дуже веселе, з чудовим апетитом»

 

IV. Сприйняття і засвоєння учнями навчального матеріалу.






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.