Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Урок 29
Тема: Шолом - Алейхем. Віхи життєвого і творчого шляху письменника. Відображення у його творах долі єврейського народу. Мета: ознайомити учнів з особистістю письменника, усвідомити народний характер його творчості, зосередити увагу учнів на великій любові Шолом-Алейхема до України та її народу; виховувати позитивне ставлення до представників єврейського народу, його історії та культури; спонукати учнів до вшанування великих майстрів слова, наслідування їх життєвих принципів; формувати навички роботи з текстом, виокремлення головного й суттєвого, усного зв’язного мовлення. Тип уроку: урок застосування знань, умінь, навичок. Вид уроку: комбінований. Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: 1 – розповідати про основні віхи життєвого і творчого шляху Шолома- Алейхема; 2 – пояснювати поняття «реалістичний народний характер творчості»; 3 – доводити, що Шолом – Алейхем – єврейський народний письменник; 4 – відчувати, що Шолом –Алейхем був закоханий в Україну та її народ. Обладнання: портрет, сімейні фото Шолом –Алейхема, тексти творів, мультимедійні засоби (презентація «Мир вам!»), репродукції картин музею Шолом-Алейхема в Києві. Хід уроку Організація класу для роботи на уроці. І.Актуалізація опорних знань. 1.Визначення рівня засвоєння матеріалу уроку за темою «Уславлення дружби й вірності у вірші О.С.Пушкіна «19 жовтня 1825 року». Виконання тестових завдань: Тест. 1.Кому належала ідея створення Ліцею? а). Олександру I б). Сперанському в). Бенкендорфу 2.Відкриття Ліцею в Царському Селі відбулося в: а). 1811г. б). 1812г. в). 1817г. 3. Яка дата, пов’язана з Ліцеєм, не раз зустрінеться в лириці О.С. Пушкіна? а). 5 травня б). 21 жовтня в). 19 жовтня 4. Перший набір вихованців налічував а). 35 б). 30 в). 40 чоловік. 5. Вимку 1815р. в Лицеї відбулись публічні іспити, де Пушкін - ліцеіст прочитав свій вірш. Назвіть цей вірш:. а). «Вольность» б). «Воспоминание в Царском селе» в). «К морю». 6. Хто з відомих поетів того часу був присутній на екзамені? а). Жуковський В.А. б). Державін Г.Р. в). Крилов І.А. 7. Де зустрічав восьму річницю від дня выпуску з ліцею О.С. Пушкін? а). Болдіно б). На півдні в). У Михайловському 8. Вкажіть дату Михайлівського заслання: а). 1811-1817г. б). 1820-1824 в). 1824-1826 9. З ким із ліцейских друзів у 1825р. зустрічався Пушкін? а). Пущин б). Дельвіг в). Горчаков Ключ до тесту. 1.а; 2а; 3в; 4б; 5б; 6б; 7в; 8в; 9а, б, в. 2.Читання й коротке обговорення декількох творів-роздумів «Чи варто мати надійних друзів?» 3.Читання напам’ять уривків з вірша О.С.Пушкіна «19 жовтня 1825 року» (за вибором учнів). ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми уроку.
|