![]() Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
Проведенного студентом-практикантом Івановою Н.В.
Місце проведення: НУЦЗУ Дата: 14.11. 2012 Час проведення: 9.00 – 10.20 Групи: студенти 3-го курсу, соціально-психологічного факультету. Дисципліна: Конфліктологія. Тема: Керування конфліктами. Форма проведення: групова Тип заняття: Лекція. Мета заняття: сформувати знання по даній темі Навчальні питання: 1) Поняття керування конфліктами. 2) Утримування керування конфліктами. Зовнішнє середовище. 3) Керування поведінкою в конфліктній взаємодії. Хід заняття: 1етап - вітання, повідомлення теми лекції й знайомство із планом лекційного заняття. 2етап - викладання лекційного матеріалу. 3етап - підведення підсумків лекції, повідомлення питань до семінарського заняття, повідомлення рефератів по даній темі. АНАЛІЗ ЛЕКЦІЙНОГО ЗАНЯТТЯ. Лекція складалася з трьох частин: вступна, основна та заключна. Вступна частина включала вітання викладача із студентами. Далі викладач назвав тему заняття, основні питання і літературу, яку можна використовувати при підготовці до семінарського заняття. Основна частина включала виклад лекційного матеріалу. У заключній частині був узагальнений матеріал лекції, були розібрані питання, що виникли, в ході лекції і названі питання до наступного семінарського заняття. Підготовка до заняття. Викладач добре підготувалася до лекції. Питання заняття повністю відбивали тему лекцій і розкривали її зміст. Лекційний матеріал відповідав вимогам науковості і доступності. Матеріал був логічно структурований, добре підібрані приклади. Володіння матеріалом при проведенні лекційного заняття. При проведенні лекційного заняття викладач показав гарний рівень володіння матеріалом по даній темі, і досить легко викладав текст лекції своїми словами, доступно, стимулював розумову діяльність студентів у ході лекції. Виклад матеріалу проходило у вигляді розповіді, підтримувався контакт із аудиторією, як тільки викладач почував втрату уваги - обіг із вказівкою (тепер уявіть собі.), а при необхідності щось записати викладач користувався своїми заготівлями. Забиваем Сайты В ТОП КУВАЛДОЙ - Уникальные возможности от SeoHammer
Каждая ссылка анализируется по трем пакетам оценки: SEO, Трафик и SMM.
SeoHammer делает продвижение сайта прозрачным и простым занятием.
Ссылки, вечные ссылки, статьи, упоминания, пресс-релизы - используйте по максимуму потенциал SeoHammer для продвижения вашего сайта.
Что умеет делать SeoHammer
— Продвижение в один клик, интеллектуальный подбор запросов, покупка самых лучших ссылок с высокой степенью качества у лучших бирж ссылок. — Регулярная проверка качества ссылок по более чем 100 показателям и ежедневный пересчет показателей качества проекта. — Все известные форматы ссылок: арендные ссылки, вечные ссылки, публикации (упоминания, мнения, отзывы, статьи, пресс-релизы). — SeoHammer покажет, где рост или падение, а также запросы, на которые нужно обратить внимание. SeoHammer еще предоставляет технологию Буст, она ускоряет продвижение в десятки раз, а первые результаты появляются уже в течение первых 7 дней. Зарегистрироваться и Начать продвижение Наведення прикладів. У даній лекції було дуже багато прикладів, які допомагали пояснювати студентам матеріал. Особливості контакту з аудиторією. студенти не тільки слухали текст лекції, але й задавали додаткові питання, коли їм було щось не зрозуміле. Зацікавленість аудиторії. студентів зацікавила дана тема, тому що вони не тільки записували даний матеріал, але й задавали дуже багато додаткових питань. Доступність матеріалу. матеріал був чітко структурований, що сприяло його більше легкому розумінню, було багато прикладів, що полегшує засвоєння. Виклад лекції було доступним, тому що вона не читалася з листка, і в ній було присутнє багато прикладів. Зворотній зв’язок. Заволодіння увагою аудиторії, і тільки потім перехід до лекційного матеріалу. На лекції викладач не тільки викладав даний матеріал, але й задавав питань аудиторії, що говорить про наявність зворотного зв'язка на занятті. Почуття часу. На кожне питання приділялася певна кількість часу, що дозволило контролювати хід заняття. Успішність проведення заняття. Можна говорити, що лекція пройшла успішно, була доведена до логічного кінця. Можна сказати про те, що в студентів сформувалося загальне подання по матеріалі прочитаної лекції.
|