Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






  • Сервис онлайн-записи на собственном Telegram-боте
    Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое расписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже. Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.
    Для новых пользователей первый месяц бесплатно.
    Чат-бот для мастеров и специалистов, который упрощает ведение записей:
    Сам записывает клиентов и напоминает им о визите;
    Персонализирует скидки, чаевые, кэшбэк и предоплаты;
    Увеличивает доходимость и помогает больше зарабатывать;
    Начать пользоваться сервисом
  • УРОК № 16






    Навчання читання. Впр. 5 (с. 34).

    Учитель пропонує учням уважно подивитись на слова вправи та відповісти, з яких літер вони складаються. Один з учнів відповідає, решта доповнює у разі необхіднос­ті. Учитель зачитує слова по 3—4 рази, учні вголос читають за вчителем. Потім учні самостійно читають слова вправи ланцюжком. Учитель контролює правильність ви­конання завдання.

    Розвиток навичок письма.

    1) РЗ, впр. 1 (с. 27).

    Т: Давайте виконаємо першу вправу на сторінці 27 в нашому робочому зошиті. Учитель показує вправу та пояснює, що треба зробити. Учні самостійно викону­ють завдання, а потім ланцюжком називають відповідні речення. Учитель конт­ролює правильність виконання вправи.

    2) РЗ, впр. 2 (с. 27).

    Т: Тепер давайте виконаємо другу вправу.

    Учитель показує вправу та пояснює, як її виконувати. Учні самостійно працю­ють, а потім по черзі вимовляють речення за зразком. Учитель контролює пра­вильність вимови слів.

    3) РЗ, впр. З (с. 28).

    Т: Виконуємо третю вправу.

    Учитель показує вправу та пояснює її завдання. Учні самостійно прописують лі­тери. Учитель ходить по класу та контролює охайність виконання вправи.

    Summarizing

    Saying Goodbye

    ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

    1. Підведення підсумків уроку.

    Заключна бесіда з учнями.

    Т: Скажіть, будь ласка, чи сподобався вам сьогодні урок? Що вам сподобалося біль­ше за все? Чого ви навчились? Учні по черзі відповідають.

    2. Закінчення уроку.

    Т: Stand up, please! Goodbye, children! Ps: Goodbye!

    УРОК № 16

    Тема: Новорічне свято. Узагальнення вивченого по темі.

    Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.

    Ознайомити учнів із новими ЛО та закріпити їх уживання в усному мовленні. Практикувати учнів у вживанні структур «І have got...», «Не/She has got...». Продовжувати навчати учнів діалогічного та монологічного мовлення. Повторити вивчені раніше літери. Практикувати учнів у письмі. Тренувати увагу. Виховувати ввічливість.

    Тип уроку: узагальнення й систематизації знань

    ХІД УРОКУ

    І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

    1. Привітання.

    Ті Stand up, please! Good morning! Ps: Good morning. T: How are you? Ps: Fine, thank you. T: Sit down, please.

    2. Повідомлення теми та мети уроку.

    Т: Сьогодні ми з вами продовжимо говорити про Новий рік та новорічні подарунки. Ми повторимо вірш, який вчили на минулому уроці, й вивчимо нову пісню, повторимо слова, будемо грати в ігри та розігрувати діалоги. Також сьогодні ми повто­римо літери, вивчені на минулих уроках, і потренуємось їх писати. Давайте почне­мо наш урок. Let's start our lesson.

    3. Уведення в іншомовну атмосферу.

    1) Повторення вірша (с. 33).

    Учитель розповідає вірш, учні уважно слухають. Потім учитель вимовляє по ряд­ку, учні повторюють їх по 2—3 рази. Нарешті діти разом з учителем розповіда­ють весь вірш 2—3 рази. Потім один-два учні самостійно декламують вірш перед класом.

    2) Гра «Чиї іграшки?».

    Учитель роздає дітям картки (НОх) та пояснює завдання. Учні самостійно працю­ють. По закінченні роботи вчитель ставить запитання, указуючи на іграшки, зо­бражені на малюнку, а учні ланцюжком відповідають. Учитель контролює пра­вильність відповідей. Наприклад: Т (указуючи на ляльку): Is this his doll? Pt: No, it's her doll.

    T (указуючи на плюшевого ведмедика): Is this his teddy bear? P: Yes, it is.






    © 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
    Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
    Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.