Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Адаменко В.Г. Дубовик Т.М. Сусіденко Л.І.

Учні НВК беруть участь у різних етапах Всеукраїнської предметної олімпіади з базових дисциплін та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, стають переможцями та виборюють призові місця. Так, за останні шість років переможцями II етапу стало 37 учнів, III етапу - 3 учні. А саме, учениця 9 класу Плющик Юлія в 2003 році у III етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики зайняла ІІІ, а в 2004 році - ІІ

призове місце (вч. Плющик М.І.). Учениця 7 класу Халамеля

Таїсія в 2004 році зайняла ІІІ призове місце у III етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика і була учасником IY етапу цього конкурсу (вч. Кіптенко Л.В.).

У 2007-2008 н.р. 4 учні школи стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Халамеля Таїсія, 11 клас – І-ші місця з української мови і літе-ратури (вч. Кіптенко Л.В.), зарубіжної літератури (вч. Халамеля Т.П.);

Грищенко Анжеліка, 10 клас – І місце з географії (вч. Левченко О.В.);

Жила Олена, 8 клас – ІІ місце з української мови і літератури (вч. Бятова Г.Д.);

Олексютенко Сергій, 9 клас – ІІІ місце з трудового навчання (вч. Дикий В.П.).

Халамеля Т. і Грищенко А. брали участь у ІІІ етапі олімпіад.

З учні – переможці і призери II етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика: Жила Олена, І місце (8 кл., вч. Бятова Г.Д.), Грищенко Анжеліка, ІІІ місце (10 кл.) і Халамеля Таїсія, І місце (11 кл.) – вч. Кіптенко Л.В.

Учні та команди навчального закладу кожного року беруть участь у районних та обласних спортивних змаганнях та творчих конкурсах, стають переможцями і призерами. Це змагання ЮІР, юних рятувальників, туристів, конкурси: «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Совенятко», «Чарівні барви Лебединщини», «Зоряний вернісаж», обласна краєзнавча вікторина «Сумщина», «Міс школярка року» та ін. Так, у 2008 році учениця 11 класу Халамеля Таїсія виборола ІІ місце (ІІ вікова категорія) у районному етапі краєзнавчої вікторини «Сумщина». 17 учнів брали участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», 5 – у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», 6 - у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок». Команда туристів зайняла ІІ місце у районному туристичному зльоті серед учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» (керівник Левченко О.В.). Волейбольна команда зайняла ІІ місце у відкритій першості районної ДЮСШ з волей-

болу серед юнаків 1991-1992 р.н. на приз «Новорічний кубок». Учень 11 класу Галушка Ігор і учениця 8 класу Мірошніченко Олена – постійні учасники і призери районних та обласних змагань з легкої атлетики.

Учениця 11 класу Халамеля Таїсія. З комп’ютером – на «ти»

На високому рівні проводиться у навчальному закладі позакласна та позашкільна робота. Працюють гуртки та спортивні секції. Проводяться різноманітні виховні заходи.

Учні беруть активну участь у Всеукраїнській експедиції «Пам’ять». Членами загону «Пошук» зібрані матеріали і заповнені особисті картки ветеранів війни. Поповнюється новими експонатами та матеріалами шкільний музей бойової та трудової слави. Члени загону «Милосердя» надають допомогу ветеранам війни, вдовам, одиноким людям похилого віку.

© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.