Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок №2






Knock Knock Hello

Hello! (Hello!) [ Wave with your right hand. ]

Hello! (Hello!) [ Wave with your left hand. ]

Come in. [ Motion to come inside. ]

Let’s sing. [ Pretend you are singing into a microphone. ]

Let’s play. [ Run in place. ]

Hello! (Hello!) [ Wave with your right hand. ]

Hello! (Hello!) [ Wave with your left hand. ]

Knock, knock, knock. [ Pretend to knock on a door. ]

Come on in! [ Motion for someone to come inside. ]

Let’s sing. [ Pretend you are singing into a microphone. ]

And play. [ Run in place. ]

And learn together. [ Tap your finger on your temple. ]

Knock, knock! [ Thrust your fist in the air. ]

2. Знайомство.

Teacher: Hello! My name is Olga Oleksandrivna. What’s your name?

Pupil: Denys.

Teacher: Hello! I’m Olga Oleksandrivna! What’s your name? (Вчитель жестом показує на себе, потім на учня)

Pupil: Hello! I am…….

3. Гра «Спіймай і скажи».

- Зараз ми пограємо у гру. Я буду кидати м’яч і запитувати “What’s your name? ”. Ви повинні спіймати м’яч та відповісти “I am…”

4. Вивчення нових слів-команд.

Teacher: Stand up! (Вчитель жестом чи власним прикладом показує, що треба зробити, учні виконують)

Teacher: Sit down!

Teacher: Come to me!

Teacher: Go to your place!

6. Фізкультхвилинка.

One, two, three, hop!

One, two, three, stop!

(Вчитель прикладом показує, що на кожну цифру треба крокувати, на слово hop підстрибнути, на слово stop припинити рухатися.)

7. Закріплення вивчених фраз.

- Open your books! (Вчитель показує, що учні повинні зробити).

- Подивіться на малюнок угорі. Кого ви бачите? Як ви думаєте, що говорить вчителька?

- Подивіться на наступний малюнок. Що говорять діти?

- Подивіться на малюнок на наступній сторінці. Що роблять діти? (Прощаються) Вони говорять Goodbye! (Учні кілька разів повторюють за вчителем).

8. Робота в зошиті. РЗ с.1.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підведення підсумків.

- Які слова ми вивчили на уроці?

- Що слід говорити при вітанні?

- Що говорять при знайомстві?

- Що вам сподобалось на уроці?

- Сьогодні ви гарно попрацювали Very good! Вдома привітаєтеся з батьками англійською.

- Our lesson is over. Stand up! Goodbye!

 

 

Урок №2

Тема. Приємнопознайомитись!

Мета. Практикувати вітання англійською мовою. Ввести фрази Nice to meet you! Hello! my friend! How are you? -I’m fine, thank you. Вчити виконувати прості інструкції. Ознайомити з англійськими іменами. Розвивати вміння вимовляти англійські звуки [ai], [w], [d], [t]; вміння вести простий діалог. Розвивати пам'ять, увагу, мислення. Виховувати ввічливість у стосунках з оточуючими, формувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання. М’яч, малюнки із зображенням настрою, картки із зображенням звуків, мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”.

 

Хід уроку

І. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання.

Teacher: Hello!

Pupils: Hello!

Teacher: Nice to meet you!

(Учитель жестами спонукає учнів повторити фразу)

Pupils: Nice to meet you too!

2. Фонетична розминка.

- Для того, щоб правильно говорити англійською мовою, нам необхідно знати, як вимовляються англійські звуки. Repeat after me! (Повторюйте за мною).

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [ai], [ai], [ai], my, nice;

[d], [d], [d], Dan, dog, desk;

[t], [t], [t], top, take, ten;

[w], [w], [w], what, why, Willy.

Намагайтеся говорити так ці звуки завжди, коли говорите англійською.

ІІ. Основна частина.

1. Повторення пісні “Hello! ”.

- Let’s sing a song “Knock Knock Hello! ” (Пригадайте слова: Come in! Let’s sing! Let’s play! Let’s learn together! Knock-knock.) (Учні співають, супроводжуючи рухами)

2. Повтореня фраз знайомства.

Гра «Спіймай і скажи». Учитель пояснює правила гри.

- Зараз ми пограємо у гру і перевіримо, хто ж був найуважніший на минулому уроці. Я буду кидати м’ячик і говорити англійською фразу, а ви повинні відповісти. Наприклад, What’s your name? – I am Kolia.

3. Введення нових фраз.

- Діти, коли ви зустрічаєте один одного, вітаєтеся, про що запитуєте потім?

(Як справи?). Сьогодні ми навчимося запитувати англійською, як справи.

(Учитель демонструє малюнки із зображенням смайликів)

Teacher: Look! This is a face. It’s a smiley. I say: “How are you? ” It says: “I’m fine, thank you.” It says: “I’m OK, thank you.” It says: “I’m so-so, thank you.” Repeat after me.

Учитель показує на малюнки і говорить відповідну фразу, учні повторюють. Можна навмисне помилитися, щоб перевірити, чи свідомо повторюють учні.

4. Фізкультхвилинка.

One, two, three, hop! (крок, крок, крок, стрибок)

One, two, three, stop! (крок, крок, крок, зупинилися).

5. Практика вживання вивчених фраз. Робота з підручником.

Teacher: Open your books on page 6. Look! What is her name?

Pupils: Miss Alison.

Teacher: What is his name?

Pupils: Dan.

Teacher: What is his name?

Pupils: Bob.

Teacher: What is her name?

Pupils: Ann.

Teacher: Як ви думаєте, про що говорять діти?

Pupils: Hello! I am Bob. – Hi, Bob! Nice to meet you! – How are you, Ann? – I’m fine, thank you!

6. Складання міні-діалогів.

(Учитель, демонструючи малюнки, спонукає учнів відповісти).

Teacher: Hello, Katia! How are you today?

Pupil: Hello! I’m fine (OK, so-so), thank you.

7. Перегляд навчального мультфільму.

- Спробуйте зрозуміти, про що цей мультфільм. Зверніть увагу на вимову англійських звуків.

8. Робота в зошиті. РЗ сс.2-3

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Які фрази ми вивчили на уроці?

- Що вам сподобалось найбільше?

- Розкажіть вдома батькам, слова, які ви тепер знаєте.

- Goodbye!

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.