Главная страница Случайная страница Разделы сайта АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника |
💸 Как сделать бизнес проще, а карман толще?
Тот, кто работает в сфере услуг, знает — без ведения записи клиентов никуда. Мало того, что нужно видеть свое раписание, но и напоминать клиентам о визитах тоже.
Проблема в том, что средняя цена по рынку за такой сервис — 800 руб/мес или почти 15 000 руб за год. И это минимальный функционал.
Нашли самый бюджетный и оптимальный вариант: сервис VisitTime.⚡️ Для новых пользователей первый месяц бесплатно. А далее 290 руб/мес, это в 3 раза дешевле аналогов. За эту цену доступен весь функционал: напоминание о визитах, чаевые, предоплаты, общение с клиентами, переносы записей и так далее. ✅ Уйма гибких настроек, которые помогут вам зарабатывать больше и забыть про чувство «что-то мне нужно было сделать». Сомневаетесь? нажмите на текст, запустите чат-бота и убедитесь во всем сами! Урок № 8. Тема: Будова клітини на світлооптичному та електронно-мікроскопічному рівнях
Тема: Будова клітини на світлооптичному та електронно-мікроскопічному рівнях. Лабораторне дослідження № 1. Будова клітини листка елодеї. Мета: Познайомити учнів з будовою клітини на світлооптичному та електронно-мікроскопічному рівнях; навчити виготовляти тимчасові мікропрепарати рослинних клітин; розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес; виховувати любов до природи. Обладнання: картки з цифровим диктантом, таблиця " Будова рослинної клітини" Тип уроку: засвоєння нових знань, вмінь і навичок Хід уроку І. Організація класу ІІ. Актуалізація опорних знань 1. Цифровий диктант 1. Як називаються дрібні пухирці м’якоті перестиглого кавуна, видимі за допомогою лупи? 2. У скільки разів збільшує ручна лупа? 3. Яка частина лупи є головною? 4. На чому закріплений тубус мікроскопа? 5. Як називається частина мікроскопа, на якій закріплюють об’єкт дослідження? 6. За допомогою чого вловлюють світло, щоб просвітити об’єкт? 7. Що є головною частиною мікроскопа? 8. У яку частину мікроскопа вставлені збільшувальні лінзи? 9. Як називається частина мікроскопа, яка піднімає і опускає тубус? 10. За допомогою чого предметне скельце закріплюють на предметному столику? 11.Як дізнатися в скільки разів збільшує мікроскоп? 12. Тоненьке скельце, яким накривають об’єкт. 2. Взаємоперевірка учнівських робіт за допомогою коду: ü клітини; ü від 2 до 20 разів; ü збільшувальне скло; ü штатив; ü предметний столик; ü дзеркало; ü збільшувальні лінзи; ü окуляр; ü гвинт; ü затискачі; ü добуток збільшень, які забезпечують лінзи окуляра та об’єктива; ü Покривне. 2. Бесіда. - Які основні правила роботи з мікроскопом?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності Проблемне запитання: - Що потрібно для будівництва гарного цегляного будинку? (Цегла – це основа цегляного будинку) - Що потрібно, щоб скласти речення? (Слова, що складають основу речень) - З чого складаються слова? (З складів, які складаються з літер – літери це основа складів). - А з чого складаються тіла рослин, тварин, людини? (З клітин). Дійсно, вже сьогодні всім відомо, що рослинний, тваринний організми складаються з елементарних одиниць – клітин. IV. Вивчення нового матеріалу Розповідь, Демонстрація таблиці 1. Поняття " клітина" Наука, що вивчає будову, хімічний склад, процеси життєдіяльності і розмноження клітин, називається цитологією. Клітина — це структурна одиниця живих організмів. Є основною одиницею життєдіяльності організмів. 2. Клітина на світлооптичному рівні. Світловий мікроскоп дозволяє бачити живі клітини. Для короткочасного спостереження клітини поміщають в рідке середовище на наочне скло. Якщо необхідне тривале спостереження за клітинами, то використовуються спеціальні камери (плоскі флакони з отворами). З допомогою світлового мікроскопа можна побачити великі органели (мітохондрії, хлоропласти). 3. Клітина на електронно-мікроскопічному рівнях Клітинні структури дрібніших розмірів (наприклад, рибосоми) відкрито й досліджено за допомогою електронного мікроскопа, винайденого у першій половині ХХ століття. Електронний мікроскоп дає збільшення в сотні тисяч разів (до 500 000 і більше) і дозволяє вивчати ультраструктуру клітин - найдрібніші деталі їхньої будови. 4. Фізкультхвилинка Щось не хочеться сидіти. Треба трохи відпочити. Руки вгору, руки вниз. На сусіда подивись. Руки вгору, руки в боки. Вище руки підніміть. А тепер їх опустіть. Плигніть, діти, кілька раз. За роботу, все гаразд. V. Узагальнення і систематизація знань 1. Виконання лабораторної роботи. Будова клітини листка елодеї. 2. Робота у зошитах. (Розпочати заповнення таблички) " Складові клітини"
VI. Підсумок уроку «Незакінчені речення». Продовжити речення: 1. На сьогоднішньому уроці мені було цікаво… 2. Я дізнався(лася) багато нового, зокрема… 3. Це знадобиться мені в житті, бо… 4. Я хотів(ла) би, що б наступних урока VII. Домашнє завдання Закінчити заповнення таблички, відповідний параграф підручника
|