Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






  • Как продвинуть сайт на первые места?
    Вы создали или только планируете создать свой сайт, но не знаете, как продвигать? Продвижение сайта – это не просто процесс, а целый комплекс мероприятий, направленных на увеличение его посещаемости и повышение его позиций в поисковых системах.
    Ускорение продвижения
    Если вам трудно попасть на первые места в поиске самостоятельно, попробуйте технологию Буст, она ускоряет продвижение в десятки раз, а первые результаты появляются уже в течение первых 7 дней. Если ни один запрос у вас не продвинется в Топ10 за месяц, то в SeoHammer за бустер вернут деньги.
    Начать продвижение сайта
  • Урок природознавства






    Пояснювальна записка

    Згідно «Програми для середньої загальноосвітньої школи 1-4класи» урок природознавства в 4класі з теми «Океани Землі. Практична робота (визначення океанів Землі на глобусі і карті)» доцільно провести в 4класі під час вивчення розділу «Земля – наш космічний дім» у ІІ чверті.

    Основні знання які отримають учні під час вивчення теми:

    - значення Світового океану;

    - із скількох океанів складається Світовий океан;

    - особливості рослинного і тваринного світу.

    Урок природознавства

    в 4 класі.

    Тема: Океани Землі. Практична робота (визначення океанів Землі на глобусі і карті).

    Мета: Продовжити формувати уявлення про поверхню Землі, її зображення на глобусі і карті, уміння читати карту і працювати з нею; сформувати уявлення про океани Землі, продовжити розвивати пізнавальний інтерес уміння працювати з додатковою літературою. Виховувати спостережливість, любов до природи.

    Обладнання: глобус, карта півкуль, ілюстрації з теми «Природа океанів»

    ХІД УРОКУ.

    І. Етап орієнтації.

    Вправа «Сонечко».

    - Чарівність починається з маленького.

    - Поділіться часткою свого тепла з другом.

    - Відчуйте в собі тепло і доброту.

    - Потріть долоні одне об одну протягом хвилини, щоб відчути тепло.

    - «Зліпіть» уявну кульку з вашого тепла і доброти та відправте з долоньки (подувши0 комусь з однокласників.

    Методичний коментар

    Створення благоприятного психологічного клімату, виховання доброти, доброзичливості.

    Гра «Виграш у лотерею».

    Учень, що виграв у лотерею минулого уроку нагадує про все, що було найкраще, а що не одержалось(по можливості вказує причини) (Додаток №1)

    Методичний коментар

    - організовує навчання;

    - -підвищує в учнів інтерес до початку роботи.

    ІІ. Етап цілепокладання (повідомлення теми і мети уроку).

    1.Вправа очікування (діти в колі)

    Методичний коментар

    Метою очікувань є визначення в учнів сподівань від уроку, що допомагає розвивати особисту відповідальність та усвідомити мету навчання.

    ІІІ. Етап проектування.

    1. Знайомство з планом уроку

    -повідомлення гідрометцентру;

    - гра «Промінці» (перевірка домашнього завдання);

    - вправа-енергізатор «Фруктовий салат»;

    - поділ на групи, повторення правил роботи в групі;

    - «Ажурна пилка» (робота над новим матеріалом)»

    - експрес – тести;

    - головоломка «П’ять-ий»

    - Гра «Салют

    ІV. Етап організації виконання плану діяльності.

    1.

    - Сьогодні ми продовжимо здійснювати мандрівку на нашому прекрасному лайнері по планеті Земля. А щоб подорож була результативною і корисною візьмемо в дорогу з собою увагу і кмітливість, старанність і активність, віру в себе і, звичайно, багаж зі знаннями.

    Під час подорожі важливо, щоб була хороша погода. Тому я запрошую представників гідрометцентру повідомити нам про погодні умови на материках. (Додаток№2)

    2. Перевірка домашнього завдання.

    Гра «Промінці»

    Запиши назви материків, і тоді засяє Сонце – центр сонячної системи.

    Методичний коментар

    Перевірка д/з в нестандартній ситуації, сприяє розвитку індивідуальних творчих здібностей, є засобом самовдосконалення. Правильно виконане завдання – стимулятор доброго настрою.

    Результати (кількість балів відповідає кількості правильних відповідей) заносять до контрольно-оцінювальної картки) (КОК) (Додаток №3)

    3. Енергізатор «Фруктовий салат»

    Кожен учень отримує своє «ім’я»: «груша», «слива», «банан». Ведучий називає «груша», всі «груші» міняються місцями… Якщо ведучий називає «фруктовий салат» - всі учні міняються місцями.






    © 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
    Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
    Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.