Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Часова схема уроку






Урок № 4 Карпюк О.

Клас

Тема: Зовнішність наших друзів (Appearance of friends)

Мета:

Освітня:

- навчити використовувати нові ЛО в розмовній мові.

Практична:

- практикувати засвоєння нового ЛМ під час виконання комплексу вправ.

Розвиваюча:

- розвивати навички аудіювання, монологічного та діалогічного мовлення;

- розвивати комунікативні здібності, фонематичний слух, пам’ять,

- розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію.

Виховна:

- виховувати культуру спілкування;

- виховувати інтерес до пізнавальної діяльності;

- прищеплювати прагнення використовувати здобуті знання як засобу інтелектуального самоствердження.

Міжпредметні зв'язки: українська мова, етика.

Внутрішньопредметні зв'язки: лексикологія, граматика.

Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих умінь і навичок.

Методи і прийоми: робота з текстом, бесіда, слово вчителя, робота з підручником, робота з унаочненням.

Обладнання: словник, текст, слова й словосполучення на дану тематику, унаочнення.

Список використаних джерел:

1. Карп’юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. (6-й рік навчання) – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2014. – 280с.: іл.

2. Сучасний англо-український та українсько-англійський словник – Х.: «Промінь», 2002. – 736с.

3. Новітній англо-український, українсько-англійський словник. _ Харків: «Промінь», 2008. – 960с.

4. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів 10-11 класи. Іно земна мова. Рівень стандарту. Академічний рівень. Профільний рівень.

Часова схема уроку

І. Організаційний момент (0, 5хв)

II. Уведення в іншомовну атмосферу (0, 5хв)

ІІІ. Оголошення теми та мети уроку (0, 5хв)

ІV. Фонетична зарядка (2хв)

V. Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання. (5, 5хв)

VІ. Вивчення та закріплення навчального матеріалу (34хв)

VІІ. Підготовка до виконання домашнього завдання(1хв)

VІІІ. Підсумок уроку (1хв)

Хід уроку

І. Організаційний момент (0, 5хв)

Т: Good morning, children.

 

P: Good morning, Good morning,

Good morning to you.

Good morning, Good morning,

We are very glad to see you.

 

T: Sit down! I am very glad to see you, too.

 

To get started, follow exercises (Для початку, виконаймо зарядку)

Hands up, Hands down, Shake your hands And turn around. Hands up, Hands down, Shake your hands And turn around. Hands up, Hands down, Shake your hands And sit down. Руки вгору, Руки вниз, Струсити руки І розвернутися. Руки вгору, Руки вниз, Струсити руки І розвернутися. Руки вгору, Руки вниз, Струсити руки І сісти.

 

ІІ. Уведення в іншомовну атмосферу (0, 5хв)

Т:

How are you? How is your mood? Do you like the weather outside? What was the weather yesterday? Do you think tomorrow will be warm? Як ваші справи? Як ваш настрій? Чи подобається вам погода за вікном? Яка погода була вчора? Як ви вважаєте, завтра буде тепло?

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.