Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Вітаю Вас, шановні любителі футболу!!!

Ось і закінчилась чергова першість Борщівського району з футболу. В цьому році вона як завжди була, насичена, яскрава і трішки непередбачувана. Не обійшлося в 2012 році і без скандалів, головними героями яких, були як судді так і самі гравці. Давайте пробіжимося по всіх матчах і згадаємо яскраві події цьогорічної першості.
Отже, команда села Бабинці розпочала першість двома домашніми матчами з Дзвинячкою та Кудринцями і несподівано для своїх вболівальників поступалась 3: 4 і 3: 5 відповідно. Виграючи по ходу зустрічі, на останніх хвилинах пропускали один-два м'ячі, відпускаючи суперників додому з трьома очками. Наступний матч команда грала на виїзді з командою Вербівки і в черговий раз не змогли вистояти перед титулованим суперником в підсумку 3: 1. Матч 4 туру відбувся в Зелену неділю на домашньому переповненому стадіоні, хлопці зрозуміли що до празника потрібно зробити подарунок селу і тому програючи в першому таймі 0: 1 зуміли видати грандіозний тайм другий, в підсумку 5: 2 на користь нашої команди. Радіючи від попередньої перемоги в наступному поєдинку в Гермаківці хлопці недооцінили суперника і з таким самим рахунком поступились.
На наступні матчі нашої команди вплинув дощ: поле стадіону " Долина" було надто вологе, тому наступний домашній матч команда грала знову на виїзді з командою Іване-Пустого, але у важкій боротьбі гравці зуміли показати характер і вибороли 3 очки з рахунком 0: 2. Черговий матч команда проводила на виїзді - в Горошовій, вже в черговий раз суперник був недооцінений. На кожен забитий гол нашими гравцями горошівчани відповідали своїм, та більше вдалося забити господарям, чергова поразка 5: 4. На матч 8 туру до Панівців наша команда, через неорганізованість гравців, не виїхала - технічна поразка 3: 0 і -1 очко згідно з правилами проведення першості.
На прохання гравців з Устя матч 9 туру команда також провела на виїзді, і не змогла витримати натиску " збірної кількох сіл", підсумковий рахунок 4: 1. Після І кола в активі команди було тільки 5 очок.
На 1 гру ІІ кола до Дзвинячки команда їхала з деяким острахом, що і вилилось в результат - поразка 5: 0. На гру до Кудринець було вирішено не їхати, а краще провести треніровку вдома і підготуватись до наступних важливих матчів, друга технічна поразка і знову -1 очко з активу. Перед домашньою грою з Вербівкою команда підсилилась гравцями з сусіднього села, що і дало свої результати. В боротьбі наші гравці зуміли відомстити за виїзну поразку з красивим рахунком 3: 2.
На гру 13 туру команда поїхала до старих друзів в Кривче, перший тайм пройшов в надзвичайно важкій та напруженій безгольовій боротьбі. На тайм другий команда Бабинець вийшла з чітким завданням - перемагати. Точний удар головою після подачі з правого флангу атаки довів усім, що перемога в першому колі була не випадкова, підсумок 0: 1.
Всі наступні поєдинки команда нашого села вже проводила на рідному стадіоні. В 14 турі з Гермаківкою на мокрому полі зіграли в бойову нічию 3: 3. 15 тур завершився скандальною поразкою 6: 3 від команди з Іване-Пустого, головний суддя Білик видав свій черговий суддівськи " шедевр" гра проходила з руками, з жорсткими підкатами, з придуманими офсайдами. Черговий поєдинок нашої команди з Горошовою відбувся на День Незалежності. Він завершився в нічию 1: 1, але і тут не обійшлось без скандалу: центральний суддя вперто, не знаючи футбольних правил, не хотів слухати коментарів бокового арбітра, що вилилось в затягування гри.
Підсолодити нашу ситуацію і покращити турнірне становище вдалося командам з сіл Панівці та Устя, які не з'явились на дві останні гри в Бабинці. Хоч і не вдалось побачити багато обіцяючих матчів і голів, але +6 очок в актив нашої команди це додало.
Завершилась чергова першість, відгуділи стадіони, відсвистіли суддівські свистки.

На подяку заслуговують гравці: Гуска Руслан, Грифель Петро та Грифель Іван, Шейдик Володимир, Гуска Іван, Бевський Сергій, Сапач Іван та Сапач Андрій, Мартинюк Андрій, Чорній Володимир, Гнатюк Олександр, Хома Михайло, Мізюк Валентин та Мізюк Богдан, Соловій Віталій, Гнатюк Ярослав, Андрійчук Іван, Крайник Сергій, Солтис Андрій. На особливу подяку заслуговує гравець і за сумісництвом менеджер команди - Танасійчук Сергій, тренер команди - Танасійчук Михайло, суддя - Солтицький Віталій, а також всі люди, що долучались до виїзних та домашніх матчів.

Данная страница нарушает авторские права?

© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.