Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Тема уроку: Складання прикладів на додавання і віднімання за малюнками. Многокутники. Обчислення значень виразів






Урок 33

Навчальна мета: формувати в учнів уміння складати рівності на додавання і віднімання за малюнками, порівнювати числа, розпізнавати многокутники у конфігурації декількох фігур;

Розвиваюча мета: розвивати навички каліграфічного письма;

Виховна мета: сприяти розвитку навичок вміння сидіти за партою, працювати з підручником та демонстраційним матеріалом, виховувати старанність

Корекція знань: сприяти розвитку навичок виконувати дії за зразком, повторювати дії вчителя чи учнів.

Хід уроку

1. Організаційний момент

2. Повторення вивченого матеріалу

2.1. Весела лічба

• Кошенят двох хлопчик взяв,

Молока їм в мисці дав.

Вісім в кошику сидять,

Їсти хочуть та нявчать.

Годувати треба всіх.

Скільки разом буде їх?

• У живім куточку в школі

Є три рибки у воді,

Ще сім рибок дасть Миколка.

Скільки буде риб тоді?

2.2. Усна лічба

Гра «Хто більше?»

Учитель виставляє на дошці по черзі картки з цифрами 9; 8; 7; 6. Учні називають усі можливі приклади для складу цих чисел.

2.3. Завдання на увагу. «Відшукай цифру»

— Якої цифри тут немає?

3. Фізкультхвилинка (Музична фізкультхвилинка «Мій друг песик»)

4. Розвиток математичних знань. Робота за підручником (с. 40)

Завдання 1

— Скільки грибів наколов їжачок? Скільки грибів на галявині? Скільки всього грибів на малюнку? Скільки синичок сидить на годівничці? Скільки синичок на гілці? Скільки всього синичок на малюнку? Скільки книжок лежало у стопці? Скільки книжок несе зайчик? Скільки всього книжок на малюнку?

— За малюнками складіть і розв’яжіть приклади на додавання.

Завдання 2

— Скільки було квітів? Скільки квітів зірвали? Скільки квітів залишилося? Скільки було яєць? Із скількох зробили яєчню? Скільки залишилося яєць? Скільки було цукерок? Скільки з’їли? Скільки цукерок залишилося?

— За малюнками складіть і розв’яжіть приклади на віднімання.

Завдання 3

— Які фігури ви бачите на малюнку? Що у них спільного? Що відмінного?

— Трикутники, чотирикутники, п’ятикутники називають многокутниками.

Многокутники мають кути, сторони, вершини. За якою ознакою многокутники об’єднані в групи? Скільки кутів, сторін, вершин має шестикутник? А восьмикутник?

Завдання 4

— Обчисліть. Прочитайте вирази з однаковими відповідями. Решту прикладів прочитайте так, щоб відповіді звучали у порядку зростання.

Завдання 5

— Скільки трикутників на малюнку? (9) А чотирикутників? (3)

5. Фізкультхвилинка – релаксація (закривають діти очі та слухають музику)

6. Тренувальні вправи на закріплення вивченого матеріалу

6.1. Гра «Яке число загубилося?»

6.2. Порівняння чисел

8 і 7 5 і 3 6 і 2 4 і 9 3 і 1

— Використовуйте тільки слово «менше».

6.3. Гра «Знайди цифру»

Залетіли в клас синиці, подзьобали одиниці.

Залетіли сойки й склювали двійки.

Залетіли горобці, і не стало цифри три.

Повідомити вас прошу, де стояли цифри ці?

— До якої групи тварин належать синиці, сойки, горобці? (Птахи)

— Хто такі птахи? (Це тварини, тіло яких укрито пір’ям.)

7. Підсумок уроку. Рефлексія

— Скільки чисел ми вивчили?

— Назвіть їх у порядку зростання.

— Яке число найменше? Яке число найбільше?

— Які геометричні фігури ви знаєте?

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.