Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 19






Тема. Друкування малюнка. Робота в графічному редакторі Paint.

Мета. Ознайомити учнів з командою «Друк» меню «Файл». Формувати навички роботи з мишею, вміння використовувати різні інструменти при створенні малюнка. Розвивати логічне мислення, кмітливість, просторову уяву. Виховувати культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером.

Обладнання. Завдання на картках для Розумників і Розумниць.

Хід уроку

  1. Організація класу.

Дзвоник дзвенить, не стихає,

Школярів всіх скликає:

- Гей, до класу поспішайте,

На місця свої сідайте!

II. Мотивація навчальної діяльності.

На минулому уроці ми створили малюнок доброго веселого Сніговичка.

? Чи хотіли б ви отримати його портрет собі на згадку?

? Давайте дізнаємося, який пристрій нам допоможе це зробити? (Відгадування шифрограми)

Р Р Н
Т   П
ð И Е

Сьогодні ми ознайомимося, як за допомогою принтера надрукувати малюнок.

III. Сприймання та усвідомлення нового матеріалу про графічний редактор.

Щоб надрукувати малюнок, спочатку слід увімкнути принтер. Відкрити свій малюнок у програмі Paint. Вибрати меню «Файл», що знаходиться вгорі над полотном. У списку команд вибрати команду «Друк». У вікні, що з’явилося вибрати кнопку з написом «Друк». Принтер запрацює і ти отримаєш малюнок на папері.

Демонстрація вчителем роботи в графічному редакторі Paint.

IV. Формування навичок та вмінь роботи в графічному редакторі Paint.

Бесіда про правила техніки безпеки під час роботи з комп’ютером.

Робота з комп’ютером. Завдання. Створити вітальну композицію «Квіти для мами».

Учитель індивідуально консультує учнів, стимулює їхню творчу активність.

Демонстрація робіт учнів.

Фізкультхвилинка.

Ми всі дружно працювали,

А тепер рівненько стали!

Руки вгору підняли, підтягнулися.

Опустили руки вниз, посміхнулися.

Нахилились вправо, вліво.

Сіли на місця красиво.

V. Розв’язування завдань для Розумників і Розумниць.

Задачі для допитливих.

1. По дорозі до школи Галинка заходить за Сергійком, а потім вони разом ідуть за Іванком. Хто з дітей живе найближче до школи, хто найдальше?

2. Андрійко старший за Сергійка. Сергійко молодший за Сашка. Сашко молодший за Дениса, а Денис старший за Андрійка. Серед них є ровесники. Як звати ровесників?

3. На базар ідуть 7 жінок, назустріч їм ідуть 4 чоловіки і 2 жінки. Скільки людей йде на базар?

4. Оксанка, Маринка та Іринка купили по пиріжку: одна з капустою, друга з рисом, третя з яблуками. Хто з них купив який пиріжок, якщо в Оксанки пиріжок не з капустою і не з яблуками, а Маринка не любить з капустою?

VI. Підсумок уроку.

Чого ви сьогодні навчилися?

На дошці:

Я

 

 

дізнався навчився

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.