Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Письмо Урок 2 Дата _____






Письмо Урок 1 Дата _________

Тема «Звук [г], букви Гг. Письмо великої літери _____»

Мета. ознайомити учнів з літерою Гг («ге»), її назвою та звуковим значенням; формувати навички читання слів з цією літерою, навчити учнів писати велику рукописну букву Г, склади, слова і речення з нею, поєднувати її з іншими буквами; закріплювати навички звуко-буквеного аналізу слів; вчити дітей поділяти слова на склади;. розвивати логічне мислення дітей, уміння групувати предмети за певними ознаками; виховувати допитливість, працелюбність.

Обладнання: телевізор, відеозапис мультанімації пісні «Алфавіт», «Коник», картка з друкованою і рукописною літерою Гг, аудіозаписи: «Скоромовка», «Склад», «Спонукальне речення», відеозапис «Алгоритм написання букви Г», малюнок фотоапарату.

  Організаційний момент 1 хв
  Бесіда про навчальний предмет «Письмо» і навчальну книгу «Письмо». Вправляння у дотриманні правил шкільного життя. 2 хв
  3.1. Формування (закріплення) знань про букви. Читання скоромовки. Розвиток навички швидкого, свідомого читання цілими словами. 3.2. Робота в зошиті. Вправа 2-4. Вивчення алгоритму написання великої рукописної букви Г. Повторення основних елементів з яких складаються рукописні літери: подовжена похила з нижнім правим заокругленням. Вправа 5-6. Формування знань про з’єднувальну лінію. Закріплення написання літери Г, склади і слова з нею. 3.3. Фізкультхвилинка під мультанімацію «Алфавіт» 5 хв     5 хв   5 хв   2 хв
 
 
 
 
 
 
  4.1. Вправа 7-8. Формування знань про поділ слова на склади. Вправляння дітей у поділі слів на склади. 4.2. Робота в зошиті. Вправа 9. Закріплення знань про звуковий аналіз слова. Подовжена вимова звуків. Вправа 10. Вправа «Фотоапарат». Розвиток зорової пам’яті учнів, закріплення вміння побудови звукової моделі слова «гумка». Вправа 11. Вправа «Словникові слова». Розвиток зорової пам’яті учнів. Збагачення словникового запису дітей. Сприяти формуванню правильної вимови слів. Формування каліграфічних навичок письма. 4.3 Фізкультхвилинка під мультанімацію «Коник». 4.4.Робота в зошиті. Вправа 12-14. Сприяти формуванню каліграфічних навичок письма. Повторення вивченого про спонукальні речення. Закріплення вміння орієнтуватися у робочому зошиті. 2 хв   2 хв   2 хв     4 хв   2 хв   2 хв
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Підсумок уроку 1 хв

Письмо Урок 2 Дата _________

Тема «Звук [г], букви Гг. Письмо малої літери _____»

Мета. ознайомити учнів з літерою Гг («ге»), її назвою та звуковим значенням; формувати навички читання слів з цією літерою, навчити учнів писати малу рукописну букву г, склади, слова і речення з нею, поєднувати її з іншими буквами; закріплювати навички звуко-буквеного аналізу слів; закріпити вміння дітей поділяти слова на склади;. розвивати логічне мислення дітей, уміння групувати предмети за певними ознаками; виховувати допитливість, працелюбність.

Обладнання: телевізор, відеозапис мультанімації пісні «Алфавіт», «Коник», картка з друкованою і рукописною літерою Гг, аудіозаписи: «Скоромовка», «Склад», «Спонукальне речення», відеозапис «Алгоритм написання букви г», малюнок фотоапарату.

  Організаційний момент 1 хв
  Бесіда про навчальний предмет «Письмо» і навчальну книгу «Письмо». Вправляння у дотриманні правил шкільного життя. 2 хв
  3.1. Формування (закріплення) знань про букви. Читання скоромовки. Розвиток навички швидкого, свідомого читання цілими словами. 3.2. Робота в зошиті. . Вправа 2-4. Вивчення алгоритму написання малої рукописної букви г. Повторення основних елементів з яких складаються рукописні літери: похила з верхнім і нижнім правими заокругленнями. Вправа 5-6. Формування знань про з’єднувальну лінію. Закріплення написання літери г, склади і слова з нею. 3.3. Фізкультхвилинка під мультанімацію «Алфавіт» 5 хв     5 хв   5 хв   2 хв
 
 
 
 
 
 
  4.1. Вправа 7-8. Формування знань про поділ слова на склади. Вправляння дітей у поділі слів на склади. 4.2. Робота в зошиті. Вправа 9. Закріплення знань про звуковий аналіз слова. Подовжена вимова звуків. Вправа 10. Вправа «Фотоапарат». Розвиток зорової пам’яті учнів, закріплення вміння побудови звукової моделі слова «гумка». Вправа 11. Вправа «Словникові слова». Розвиток зорової пам’яті учнів. Збагачення словникового запису дітей. Сприяти формуванню правильної вимови слів. Формування каліграфічних навичок письма. 4.3 Фізкультхвилинка під мультанімацію «Коник». 4.4.Робота в зошиті. Вправа 12-14. Сприяти формуванню каліграфічних навичок письма. Повторення вивченого про спонукальні речення. Закріплення вміння орієнтуватися у робочому зошиті. 2 хв   2 хв   2 хв     4 хв   2 хв   2 хв
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Підсумок уроку 1 хв





© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.