Студопедия

Главная страница Случайная страница

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Кафедру військової підготовки Сумського державного університету в 2015 році




№ з/п Назва ВНЗ Дата Перевірка документів, допризовна підготовка (теорія) Допризовна підготовка (практика) Перевірка рівня фізичної підготовки Професійно-психологічне обстеження
час місце час місце час місце час місце
1.
1. Херсонський державний університет 28.03.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ХДУ
2. Черкаський державний технологічний університет 29.03.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містеч. 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ЧДТУ
3. Ніжинський державний університет 30.03.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містеч. 15.00- -17.00 клас ПЕОМ НДУ
4. Чернігівський національний технологічний університет 30-31.03.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ЧНТУ
5. Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права (КМНТУ) 30-31.03.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містеч. 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ЧНТУ
6. Чернігівський національний педагогічний університет 30-31.03.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ЧНТУ
7. Конотопський інститут Сум ДУ 01.04.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ КІСумДУ
8. Шосткинський інститут Сум ДУ 01.04.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ЩІСумДУ
9. Уманський державний педагогічний університет 03.05.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ УДПУ
10. Донбаський державний технічний університет (Лисичанськ) 18.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ДДТУ
11. Луганський національний університет ім. Т. Шевченка (Старобельськ) 19.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ЛНУ
12. Маріупольський державний університет 20.05.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ МДУ
13. Приазовський державний технічний університет (Маріуполь) 20.05.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ ПДТУ
14. Сумський національний аграрний університет 10.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ
15. Українська академія банківської справи 11.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ
16. Сумський державний педагогічний університет 12.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ
17. Сумська юридична філія ХНУВС 12.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ
18. Сумський державний університет 16.05.16 08.30- -10.00 202 ауд. 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містечко 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ
Резервні дні для вступних випробувань ВНЗ (технікуми, коледжі) м. Суми 11-15.07.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містеч. 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ
Резервні дні для вступних випробувань ВНЗ (технікуми, коледжі) інших міст 11-15.07.16 08.30- -10.00 лекц. аудитор 10.00- -11.00 плац 11.00- -13.00 спорт. містеч. 15.00- -17.00 клас ПЕОМ СумДУ

 





Примітка: В термінах проведення вступних випробувань можливі зміни, про що буде доведено додатково по узгодженню з кожним ВНЗ.

З громадянами, які здобувають вищу освіту в ВНЗ та громадянами, які мають вищу освіту не нижче бакалавр м. Суми – вступні випробування проводяться на базі кафедри військової підготовки СумДУ, (СумДУ), з рештою категорією громадян інших міст на базі ВНЗ згідно розкладу конкурсного відбору.

Вступні випробування для студентів, які з поважних причин не змогли пройти вступні випробування в встановлені терміни з поважних причин (випускників технікумів, коледжів) проводяться 11-15.07.2016 року на базі кафедри військової підготовки СумДУ, (СумДУ).

 

 

Начальник кафедри військової підготовки

 

полковник М.М.ЛЯПА

 

 



mylektsii.ru - Мои Лекции - 2015-2019 год. (0.014 сек.)Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав Пожаловаться на материал