Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 1. тема. поДорож До Країни геометриЧних ФігУр






тема. поДорож До Країни геометриЧних ФігУр

мета: формувати вміння знаходити відмінності та спільні ознаки гео- метричних фігур різних типів; вибирати та розташовувати геометричні фі- гури; виховувати вміння застосовувати свої знання про час, розв’язувати логічні завдання, обґрунтовувати свою відповідь; знаходити багато варіан- тів розв’язання.

Демонстраційний матеріал: набір геометричних фігур; площинні фігури казкових героїв.

роздавальний матеріал: набір геометричних фігур, кулька з листом.

 


Хід заняття

В и х о в а т е л ь


 

Доброго дня, малята!

Одне до одного поверніться

І лагідно усміхніться.


Залітає велика повітряна кулька і до неї прикріплено листа, на якому написано:

«Дорогі малята, запрошуємо вас вирушити в подорож до нашої країни. Хто ми — спробуйте відгадати.

Ось я не стою і не стрибаю, жодного кута не маю. Хто я?

— А ми у сторони протягли рівненькі відрізки, поміж них — чотири кути, як ріжки? Хто ми?

— Персони ми зовсім не звичайні, фігури ми геометричні. Дорога до нас далека, з вами можуть трапитись незвичайні пригоди, але ми впевнені, що ви знайдете вихід, бо віримо, що ви розумні і кмітливі. До зустрічі!»

— Діти, від кого цей лист?

— А в якій країні живуть фігури геометричні?

— А допоможе нам знайти країну геометричних фігур казковий герой.

Розумний він, кругленький,

На віконечку сидів, А потім стриб —

І по доріжці побіг.

— Хто це? (Колобок.) Веди нас, Колобок!


 

1 завдання. Пройти лише по зелених трикутниках.

 

 

— Ось Зайченя доріжку закриває, нас з Колобком не пускає. Зараз впо- раємось із завданням, і доріжка буде вільна.

2 завдання

Із двох однакових трикутників скласти нові геометричні фігури.

 

 

— Зайчик не хоче пропускати, мабуть, йому цікаво з нами.






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.