Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 21. програмовий зміст:розширювати знання дітей про зимові розваги; активізувати словник; формувати поняття про необхідність дотриман- ня правил безпеки під час






тема. зимові розваги

програмовий зміст: розширювати знання дітей про зимові розваги; активізувати словник; формувати поняття про необхідність дотриман- ня правил безпеки під час зимових розваг; учити обирати безпечні міс- ця для ігор.

 

Хід заняття

В и х о в а т е л ь. Хто це до нас поспішає?

Іде до нас бабуся

У білому кожусі. Поля причепурила, Пухнастим снігом вкрила. Вгадайте, хто вона — Бабуся чепурна? (Зима.)

 

Вихователь заносить ляльку Зиму.


 

Бесіда з дітьми.

— Чим сьогодні вранці Зимонька притрусила землю, будинки, дерева? (Снігом.)

— А яке явище може бути небезпечним? (Снігопад, ожеледиця.)

— Як потрібно поводитися під час ожеледиці?

Зимонька задоволена вашими відповідями і запрошує вас до гри.

гра «зимові розваги»

До великих карток із зображенням розваг, підібрати маленькі, на яких зображе- не ігрове обладнання.

В и х о в а т е л ь. Погляньте, подмухала зима, і посипались сніжин- ки на земельку. Ось я їх зберу. А вони не прості. Зима приготувала нам ці- каві завдання.

1-а сніжинка

Дидактична гра «опиши вчинок»

Мета: на вироблення навичок вибору безпечного місця для розваг.

Бесіда з дітьми

— Де можна кататися на лижах, ковзанах, санчатах?

— Чому не можна кататися на дорозі?

— Чи можна з’їжджати з гірки доріжкою, яка веде на проїжджу ча- стину?

2-а сніжинка

робота з ілюстраціями

Перша ілюстрація «Катання зайчати і ведмежат». Запитання за змістом ілюстрації

— На чому катаються зайченя й ведмежата?

— Чи все вони роблять правильно?

— Що б ви їм порадили? Друга ілюстрація «На річці». Запитання за змістом зображеного

— На чому катається хлопчик?

— Чи безпечне місце він обрав для катання?

— Що йому загрожує?

— Що ми можемо йому порадити? Третя ілюстрація «Гра у сніжки». Запитання за змістом малюнка

— Яку небезпеку приховує ця гра?

— Яких правил безпеки слід дотримуватись під час цієї гри?


 

3-я сніжинка

Дидактична гра «так чи ні»

Зіграти хочеться мені

З вами, друзі, в «Так чи ні». Вам питання я поставлю: Готуйте відповідь свою.

Запитання для гри

— Хлопчик на лижах іде кататися у парк. (Так.)

— Дівчинка на ковзанах катається по тонкій кризі. (Ні.)

— Хлопчик стрибає на тонкому льоду. (Ні.)

— Діти з’їжджають з гірки на санчатах прямо на дорогу. (Ні.)

— Хлопчик і дівчинка ліплять снігову бабу. (Так.)

— Діти на майданчику катають одне одного на санчатах. (Так.)

підсумок

В и х о в а т е л ь. Дуже сподобалося Зимоньці з вами спілкуватись. А зараз вона запрошує вас на прогулянку й обіцяє не щипати вас за носик і не морозити вам щічки, бо ви добре знаєте правила безпеки під час зимо- вих ігор.

 

 

Заняття 22






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.