Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Тема 6. Уроки 3-4






(Підручник Несвіт А.М. Англійська мова. – Київ: Генеза, 2014. – 224 с.)

ТЕМА: ПОДОРОЖ. ЛОНДОН ТА ЙОГО ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ.

ЦІЛІ:

Практичні:

1) активізувати та закріпити вживання лексичних одиниць в

усному мовленні учнів;

2) поглибити знання учнів про визначні місця Лондона;

3) навчати діалогічного та монологічного мовлення за темою;

4) практикувати у вмінні аудіювати тексти, ігноруючи незнайомі слова;

5) практикувати учнів у вживанні конструкцій as…as / not as…as для

порівняння прикметників в усному та писемному мовленні.

Розвиваючі:

1) розвивати вміння порівнювати предмети та явища;

2) розвивати готовність учнів до участі в іншомовному спілкуванні, до

подальшої самоосвіти в оволодінні іноземною мовою;

3) розвивати творчу увагу.

Виховні:

1) виховувати почуття поваги до пам’яток культури й потребу впізнанні світової культури;

2) виховувати культуру спілкування і колективної співпраці;

3) виховувати доброзичливість, толерантність, активність,

працьовитість.

ОБЛАДНАННЯ: підручники, зошити, словники, презентації, картки,

телевізор, ноутбук, картки для розуміння тексту аудіювання, малюнки з

визначними місцями Лондона.

 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Ø Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

T: Good morning, pupils. I’m glad to see you here. I am sure you are ready for active work. Our topic today is “Travelling about London. London’s sights”. Besides we’ll revise grammar materials: the past simple tense and comparison constructions with “as…as”, “not as…as”. By the end of the lesson you should learn more about London’s places of interests, their history and features.

Ps: Good morning, teacher. We are glad to see you too.

T: And the motto of our lesson today:

The more you live,

The more you travel,

The more you travel,

The more you see,

The more you see,

The more you learn.

 

Ø Уведення в іншомовну атмосферу (учні співають пісню)

“London Bridge”

London Bridge is falling down, falling down, falling down

London Bridge is falling down, my Fair Lady.

Build it up with wood and clay, wood and clay, wood and clay

Build it up with wood and clay, my Fair Lady.

Wood and clay will wash away, wash away, wash away

Wood and clay will wash away, my Fair Lady.

Build it up with iron and steel, iron and steel, iron and steel

Build it up with iron and steel, my Fair Lady.

Iron and steel will bend and bow, bend and bow, bend and bow

Iron and steel will bend and bow, my Fair Lady.

It would stand fore ever more, fore ever more, fore ever more

It would stand fore ever more, my Fair Lady.

London Bridge is standing up, standing up, standing up

London Bridge is standing up, my Fair Lady.

ІІ. Основна частина уроку

Ø Practice topic words.

A) Unscramble the words:

Rapk, Beyba, Edralcath, Werto, Trome, Aresqu, Mlunco, Ribdge, Seumum

v Check yourselves:

Park, Abbey, Cathedral, Tower, Square, Column, Bridge, Museum

 

 

B) Match the parts of the words combinations:

1. Trafalgar a) Palace

2. Buckingham b) Bridge

3. St. Paul’s c) Park

4. Nelson’s d) Theatre

5. the Globe e) Cathedral

6. Tower f) Square

7. Madame Tussauds g) Museum

8. Regent’s h) Column

v Check yourselves:

1. Trafalgar Square 5. The Globe Theatre

2. Buckingham Palace 6. Tower Bridge

3. St. Paul’s Cathedral 7. Madame Tussauds Museum

4. Nelson’s Column 8. Regent’s Park

Ø Reading.






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.