Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Колективне розв’язування типових задач






1. За даними, наведеними на малюнках знайдіть невідомий відрізок Х.

2. Знайти проекцію похилої на площину, якщо похила дорівнюєх 13см, а перпендикуляр, проведений з тієї ж точки, - 12см.

Конкурс на кращий малюнок до задачі.

3. З точки до площини проведено дві похилі. Знайдіть відстань від даної точки до площини, якщо різниця довжини похилих дорівнює 5см, а їхні проекції дорівнюють 7 і 18 см.

Створення моделі до задачі за допомогою стереометричного ящика.

4. Відстань від точки S до кожної з вершин квадрата дорівнює 13 см. Знайдіть відстань від точки S до площини квадрата, якщо площина квадрата дорівнює 50 см2.

VI. Підсумок уроку.

Бесіда.

Запитання до групи.

1. Який розділ геометрії ми вивчаємо?

2. Яка мета даного уроку?

3. Що таке перпендикуляр, опущені з даної точки до площини?

4. Що таке похила, проведена з даної точки до площини?

5. Скільки перпендикулярів та похилих можна побудуватиз даної точки до площини

Аналіз знань учнів, виставлення оцінок.

VI. Домашнє завдання.

П. 38, № № 221, 233, 244.

Повторити співвідношення у прямокутному трикутнику між сторонами і кутами.

З досвіду роботи

Ю.С.Халавчук – викладач математики

Предмет. Математика.

Розділ програми. Тіла обертання.

Тема уроку. Циліндр.

Мета уроку:

навчальна: озброїти учнів свідомими, міцними й глибокими знаннями про фігуру обертання - циліндр, його елементи, осьовий переріз, переріз циліндра площиною, паралельною до його основи, властивості циліндра;

розвиваюча: розвивати інтелектуальні та творчі здібності, чіткість та логіку мислення, сприяти активізацію розумової діяльності, формувати зацікавленість у вивченні теми «Циліндр»;

виховна: виховувати активність, наполегливість, працьовитість.

Обладнання та наочність. Таблиця “Циліндр” кодопозитиви, моделі циліндра, підшипники, вали, осі, фільтри (макети), магнітна дошка та малюнки, ілюстрації до неї, центробіжна машина, підручники.

Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

Форма організації навчальної діяльності. Групова, індивідуальна, робота в парах.

Форми роботи. Бесіда, самостійна робота в парах; гра розв’язування задач.

Метод проведення уроку. Проблемно-повідомляючий, частково-пошукові, пояснювально-ілюстративні.

Структура уроку

I. Організаційний момент.

II. Актуалізація опорних знань і умінь учнів.

III. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності.

IV. Сприймання і усвідомлення нового матеріалу.

V. Закріплення нових знань.

VI. Підсумок уроку.

VII. Домашнє завдання.

Хід уроку

I. Організаційний момент.

Звіт чергового про присутність. Психологічний настрій учнів на продуктивну роботу. Взаємне вітання-організація.






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.