Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок № ___ Дата __. Мета: ознайомити учнів з поняттям «творчі здібності»; навчати творчо мислити, використовувати






Тема: ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ

Мета: ознайомити учнів з поняттям «творчі здібності»; навчати творчо мислити, використовувати

уяву і фантазію для залучення однолітків до здорового способу життя; виховувати організованість, творчу ініціативність.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

— Для чого потрібно відпочивати?

— Розкажіть про свій улюблений відпочинок.

— Назвіть ознаки втоми і перевтоми.

— Пригадайте, за яких видів діяльності ви швидше втомлюєтеся. Як знімаєте втому?

— Чи робите ви перерви, виконуючи домашнє завдання? Покажіть, які

вправи ви виконуєте під час перепочинку.

— Вивчіть вправи для релаксації. Навчіться їх виконувати.

— Які риси характеру позитивно впливають на здоров’я?

— З характером пов’язані і здібності людини. Рівень здібностей, наприклад, певною мірою залежить від уміння наполегливо долати труднощі, не падати духом під впливом невдач, працювати організаційно, виявляти ініціативу.

Творча гра «Найкраще я вмію...»

Учитель пояснює правила: діти перекидатимуть м’ячика одне одному. Той, хто триматиме в руках м’ячик, має розказати про те, що він найкраще вміє робити.

А всі решта мають це запам’ятати. Кожен, має починати з фрази ≪ Найкраще я вмію...≫ (розв’язувати приклади з математики, співати, танцювати,

прибирати в кімнаті, вчити вірші, малювати, грати у футбол тощо), а закінчувати свою фразу словами ≪...Ось, який я молодець≫. Учитель починаєгру з себе.

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся про творчі здібності і про те, як їх розвивати.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота за підручником (с. 134-137)

— Розгляньте малюнки на с. 134. Доведіть: усе, що створила людина, є результатом її творчої діяльності.

— Розгляньте портрети видатних людей. Що ви про них дізналися?

— Чому виявлені здібності. потребують ПОСТІЙНОГО розвитку Й удосконалення?

— Чи можна розвивати творчі здібності? Доведіть свою думку.

— Що для цього потрібно робити?

— Що дають розвинені творчі здібності?

2. Фізкультхвилинка.....................................

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Гра «На щастя — на жаль...»

Утворіть коло і пограйте в гру ≪ На щастя — на жаль...≫. Один із вас починає придумувати історію. Наприклад: ≪ На жаль, я вчора загубив мобільний телефон≫. Той, хто сидить поруч, продовжує розповідь словами: ≪ Але, на щастя, це був мій старий телефон≫. Третій продовжує: ≪ Але, на жаль,...≫ — і так далі по колу.

Запам’ятайте! Заняття творчістю дарують радість, задоволення, поліпшують настрій і зміцнюють здоров’я.






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.