Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Добрати програмовий зміст і завдання до основної частини фізкультурного заняття для дітей середньої групи.






Конспект фізкультурного заняття «На кожній станції зійду»

Мета: формування прагнення займатися фізичною культурою

Завдання:

- Виховувати вміння узгоджувати свої рухи з характером і ритмом музики;

- Розвивати вміння самостійно виконувати рухи за завданням дорослого;

- В ході рухливої гри виховувати спритність і вправність.

Обладнання: дві гімнастичні лави, 5 обручів, 2 дуги, «тунель», м'ячі за кількістю дітей, мішечки з піском, стрічки за кількістю дітей.

Хід заняття:

Вихователь: діти, ви любите подорожувати? Тоді ми сьогодні вирушаємо в подорож на поїзді. Ви будете пасажирами «вагончиках», а я - «паровозом». На зупинках ви - пасажири будете виходити і розминатися. Домовилися?

У подорож потрібно вирушати з гарним настроєм. Давайте посміхнемося один одному і побажає щасливої дороги.

А тепер нам пора - вставайте один за одним і рушимо в дорогу.

(повільна ходьба з прискоренням, швидка ходьба, замедляющаяся перед зупинкою)

Вихователь: А ось і перша зупинка. Ця станція називається «Бадьорить». Як ви думаєте, що ми тут будемо робити? (припущення дітей). На цій станції, хлопці, ми будемо танцювати.

(під веселу музику з показу вихователя діти виконують розминку - танцювально-ритмічні рухи)

Вихователь: Хлопці, хочете покататися на поїзді ще?

За сигналом «паровоза» діти «сідають у вагончики» і їдуть далі.

(ходьба зі зміною темпу)

Вихователь: Наступна станція називається «Спортивна». Як ви думаєте, що ми будемо робити? Виконувати вправи.

Потоковим методом діти виконують рухи:

✓ Стрибки з обруча в обруч, покладені на лавки;

✓ Підлізання під дуги - спосіб подлезания обумовлюється вихователем або обирається самими дітьми, і пролезание в «тунель»;

✓ Ведення м'яча однією рукою;

✓ Ходьба з мішечком на голові).

Примітка: Вихователь стежить за станом дітей. Якщо потрібно, між виконанням рухів можна провести гру малої рухливості, давши можливість дітям відпочити.

Сигнал «Паровоза», діти «їдуть» далі.

(ходьба зі зміною темпу)

Вихователь: Їхали ми їхали і приїхали на станцію «Ігрова». Як ви думаєте, що ми будемо робити? Так, звичайно, грати.

(Проводиться рухлива гра за вибором вихователя або вибору дітей. У нашому випадку - «Ловишки з стрічкою»).

Вихователь: Сьогоднішня подорож підійшла до кінця. Нам пора повертатися назад. Сідаєте в поїзд.

(Ходьба зі зміною темпу)

Вихователь: Ось ми і повернулися в дитячий сад. Хлопці, вам сподобалося подорожувати? Давайте, я буду називати станції, а ви будете плескати. За вашим гучних оплесків я дізнаюся яка станція вам сподобалася більше за інших. Добре, вам сподобалися всі станції. Чи ви хочете відправитися в подорож ще? Тоді я прошу вас подумати і намалювати на яких станціях ви хотіли б зробити зупинки.

Післядія: малювання.

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.