АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

2000 – в Італії провели перший чемпіонат Європи. Третє місце

2001 – відбувся перший чемпіонат України. (м. Южне, Одеської області).

2002 – пройшов чемпіонат світу в Бразилії. Перемогу здобула

збірна України (жінки).

ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Правило № 2

Час гри. Фінальна сирена і тайм-аут.

Звичайно тривалість часу гри для всіх команд з гравцями у віці від 16 років і старше складає два тайми по ЗО хвилин. Час перерви між таймами складає 10 хвилин.

Тривалість гри для дитячих команд у віці 12-16 років складає 2х25 хвилин і 2 х 20 хвилин для вікових груп 8-12 років. У обох випадках час перерви між таймами складає 10 хвилин.

Додатковий час гри призначається після п'ятихвилинної t перерви, якщо основний час гри закінчився внічию й необхідно виявити переможця. Додатковий час включає два тайми по 5 хвилин з одно хвилинною перервою між ними.

Якщо ж після першого додаткового часу знов не виявлений переможець, то після п'ятихвилинної перерви грається другий додатковий час. Цей додатковий час також включає два тайми по 5 хвилин з одно хвилинною перервою.

Тайм-аут є обов'язковим, якщо:

а) має місце видалення гравця на 2 хвилини, дискваліфікація або виключення;

б) наданий командний тайм-аут;

в) пролунав свисток секундометриста або технічного делегата;

г) необхідні консультації між суддями відповідно до Правила17: 7.

Мяч

Розміри м'яча, тобто його коло і вага, для різних вікових категорій команд повинні бути наступними:

58-60см і 425-475г (Розмір ЗІГФ) для чоловічих і юнацьких (старше 16 років) команд;

54-56см і 325-375г (Розмір 2 ІГФ) для жіночих команд, команд дівчат (старше 14 років) і команд хлопців (від 12 до 16 років);

50-52см і 290-ЗЗОг (Розмір 1 ІГФ) для команд дівчаток (від 8 до 14 років) і хлопчиків (від 8 до 12 років).

Команда. Заміна гравців. Форма гравців

Кількість гравців в команді-14 чоловік.

Не більше 7 гравців одночасно можуть знаходитися на майданчику. Решта гравців є запасними.

Протягом всієї гри команда повинна мати на майданчику одного з гравців як воротар. Гравець, який є воротарем, може в будь-який час стати польовим гравцем. Аналогічно й польовий гравець може в будь-який час стати воротарем.

Команда повинна мати не менше 5 гравців на майданчику на, початку гри.

Кількість гравців може бути збільшена у будь-який час упродовж гри й додаткового часу до 14-ти.

Упродовж всієї гри в команді може бути максимум 4 офіційних особи команди.

Запасні гравці можуть багато разів включатися в гру у будь-який час гри без дозволу секундометриста або секретаря, як тільки замінювані гравці покинуть ігровий майданчик. Гравці, виходячи на заміну, завжди повинні виходити на майданчик і покидати його тільки через лінію власної

зони заміни. Ці вимоги також відносяться й до заміни воротарів

Всі польові гравці команди повинні мати єдину ігрову форму. Комбінація кольорів і дизайн форми однієї команди повинні чітко відрізнятися від іншої. Гравець, який виконує функцію воротаря, повинен мати форму, кольори якої чітко відрізняються від кольору форми польових гравців обох команд і воротаря команди суперника.

Гравці повинні мати номери принаймні 20 см висотою на спині футболки і принаймні 10 см спереду. Бажано використовувати номери від 1 до 20.

Гравець, що грає то як воротар, то як польовий гравець, в обох випадках повинен носити один і той же номер.

© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.