Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок № 30






Тема. Жити по-християнськи.

Мета: Допомогти учням відчути цінність життя по-християнськи, усвідомити те, що за рік дізналися і пережили багато важливого і потрібного. Підтримати в дітях переконання творити добро.

Виховувати добрих, чуйних, скромних дітей, справжніх християн.

Обладнання уроку: підручник, зошит з друкованою основою, плакат з кросвордом, фотовиставка, виставка творчих робіт учнів.

Тип уроку: підсумковий, подорож.

Хід заняття.

І. Організація та мотивація навчальної діяльності.

Любі діти, закінчилась мандрівка дорогою доброчинності. Ми учились бути християнами: добрими, чуйними, скромними, працьовитими, ввічливими, милосердними.

Сьогодні ми повторимо, систематизуємо набуті знання, приймемо участь у практичних заходах.

ІІ. Робота над новою темою.

1. Пропоную учням класу взяти участь у вікторині.

Запитання:

- Для чого світ створений Богом? (Світ створений для добра).

- Оголосіть Золоте правило життя (Стався до інших так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе).

- Чого навчитися нам у батьків? (Працьовитості, терпіння, любові, турботливості).

- Хто перша вчителька для малої дитини? (Мама).

- Чим важливе для тебе твоє ім’я? (Ім’я вчить бути схожим на святого, на честь якого тебе назвали).

- Як нам допомагає віра, надія, любов? (Жити по-християнськи).

- Як стати кращим? (Усвідомити, що життя людини має дати плід).

- Що порушує брехня (Брехня – порушує мир нашої душі, знищує щирість і відвертість).

- Що приносить любов до праці? (Наполеглива праця приносить радість).

- Чим є джерело благ? (Слухняність та старанність).

- Що означає для світу Різдво Христове? (Це прояв Божого милосердя й терпіння).

- Яку чесноту означає примноження добра (Вдячний).

- Хто особливо радують Христа? (Милосердні).

- Для кого особливо важлива чуйність? (Чуйність важлива до тих, хто хворіє, сумує, потребує підтримки).

- Що означає хоробрість? (Це не лише безстрашність, але й уміння долати свою слабкість).

Висновки: Жити по-християнськи – мати всі позитивні чесноти характеру.

2. Робота з підручником. (с.122).

Прочитати вірш Д.Білоуса «Коли в серці слово Боже»

- Які слова з вірша для тебе найважливіші?

3. Гра «Збирачі чеснот»

Учні вибирають риси характеру, які їм найбільш потрібні. (с.123).

Перевірка. Визначення активних збирачів.

4. Евристична бесіда:

- Як ти вважаєш, що означає «жити по-християнськи?»

- Чого для цього треба навчитися?

- А що вдалося вам засвоїти за цей рік, щоб наблизитися до життя по-християнськи? Поясни свій вибір.

5. Хвилинка відпочинку. Слухання пісні О. Старостенка «Істина одна». У кого істина? – тільки у Бога.

6. Розгадування кросворду.

Зошит (с.50-51). Робота в парах. Перевірка (с.52).

7. Малювання настрою. (Музичний супровід).

ІІІ. Підсумок уроку. Бесіда.

- Діти, якою дорогою ми мандрували у третьому класі?

- Чому навчила нас ця подорож?

- Бажаю вам гарного відпочинку влітку?

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.