Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 13. Тема: Можливості Інтернету






Тема: Можливості Інтернету. Ознайомлення із програмою-браузером.

Мета: формування ключових компетентностей:

вміння вчитися - організація свого робочого місця; бережливе ставлення до часу;

загальнокультурної - дотримуватися норм усного і писемного мовлення, давати повну і чітку відповідь, формувати поняття про мовлення як засіб спілкування;

соціальної - прояв ініціативи з урахуванням інтересів групи в якій працюєш, вчити дітей чинити добрі справи;

громадянської - бережливе ставлення до рослин, людей, правила поводження в колективі;

здоров’я збережувальна компетенція - взаємозв’язок організму людини з природнім оточенням;

предметних компетентностей:

- дати поняття «Internet Explorer»;

- розглянути основні правила роботи з Internet Explorer;

- повторити правила користування Інтернетом;

- розглянути можливості роботи з Internet Explorer.

- розвивати пам’ять і логічне мислення;

- виховувати дисциплінованість, обережність.

Обладнання: комп’ютери, наочність, книжки, зошити.

Тип уроку: комбінований урок.

 

Когнітивні рівні Конкретизовані навчальні цілі Завдання, які забезпечують досягнення цілей Навчально- методичне забезпечення
Знання Знає основні можливості Інтернету; називає основні правила роботи з комп’ютером; Інтерактивна технологія «Мікрофон». Технологія «Павутинка». Зі слів учителя   Роздатковий матеріал
Розуміння познайомити із програмою-браузером; пояснює свій вибір у запропонованому завданні; Робота в групах. Ситуативні завдання.   Презентація  
Застосування Вміння застосовувати роботи у веб-браузері. Веб – браузер. Підручник  
Аналіз Аналізує життєві ситуації; вирішує проблеми; зіставляє описані події із реальним життям. Гра «Закінчи речення»   Роздатковий матеріал  
Синтез характеризує роботу і можливості Інтернету.   Роздатковий матеріал  
Оцінювання Оцінюють свою роботу на уроці; висловлюють судження відносно почутого на уроці; Інтерактивна вправа «Піраміда позитивних почуттів»     Презентація    

Хід уроку

I. Організаційна частина.

- знайомство з учнями;

- присутні на уроці.

 

II. Повторення вивченого матеріалу.

- Що таке Інтернет?

- Що таке «комп’ютерна мережа»?

- Чи рівноправні комп’ютери в Інтернеті?

- Як завантажити Інтернет?

 

ІІІ. Вивчення нової теми.

На минулому уроці ми говорили про Інтернет і веб-сайти, а чи знаєте ви,

які послуги наддає своїм користувачам Інтернет? – запитав учитель.

- В Інтернеті можна подивитися останні новини з усіх країн світу, - сказала Іванка.

- Можна відшукати інформацію в Інтернеті за характерним словом або фразою, - сказав Петрусь.

- Я чув про Інтернет-магазин, - згадав Сергійко. – Це віртуальний магазин. У ньому немає полиць з товарами. Є список товарів, їхній опис, фото й ціни. Можна вибрати, що потрібно, зробити замовлення та навіть розрахуватися через Інтернет. Замовлені товари привезуть додому.

- Так що, через Інтернет можна навіть сніданок замовити? – здивувалася

Марійка.

- Усе, що завгодно, - відповів вчитель.

- А ще існує електронна пошта, за допомогою якої можна

обмінюватися листами з друзями по мережі Інтернет, - додав Андрійко.

- А я знаю, що є сайти та спеціальні програми, використовуючи які

можна спілкуватися з друзями в режимі on-line, тобто миттєво. Ти вводиш з

клавіатури своє повідомлення й одразу ж отримуєте відповідь від

співрозмовника. Таке спілкування називається чат (від англійського chat – дружня бесіда, розмова), - повідомив Олесь.

- Ой, як цікаво! Це схоже на розмову по телефону? – запитала Ганнуся.

- Схоже, але по телефону розмовляють двоє, а в режимі on-line можуть

одночасно спілкуватися багато людей, - відповів учитель.

- А якщо до комп’ютера приєднати навушники та мікрофон, то завдяки

спеціальним комп’ютерним програмам можна спілкуватися по мережі

Інтернет голосом, точно так, як по телефону, - продовжив він. – А якщо у

тебе і твого співрозмовника є веб-камери, ви зможете ще й побачити одне одного.

- Для надання всіх цих послуг (сервісів) Інтернету використовують

обладнані спеціальними програмами комп’ютери, які називають серверами.

Існують сервери новин, поштові, пошукові сервери тощо. Можливості

Інтернету постійно розширюються, - підсумував учитель.

ІV. Робота з підручником.

1. Малюк святкував свій день народження. Якщо ви правильно складете слова з літер, то дізнаєтеся, скільки років виповнилося Малюкові, і що йому подарував Карлсон.

Увага! Літери, що повторюються кілька разів, не використовуйте.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

2. Олесь, Ганнуся, Елзік і

Мудрунчик сіли на галявині. Якщо

Мудрунчик, що сів крайній зліва,

сяде між Ганнусею та Олесем, то

Ганнуся стане крайньою зліва.

Хто де сидить, якщо відомо, що

всі сіли поруч?

_________________________

__________________________________________________________________

V. Фізкультхвилинка. 1. Вкажіть позначками у квадратиках, що можна робити за допомогою

Інтернету.


 обмінюватися листами

 перекладати тексти

 переглядати останні новини

 набирати тексти

 шукати потрібну інформацію

 розфарбовувати малюнки

 спілкуватися з друзями

 купувати речі

 редагувати зображення

 знищувати комп’ютерні віруси


 

2. У текстовому редакторі надрукували текст:






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.