Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 25. програмовий зміст:учити дітей ввічливих форм спілкування з одноліт- ками; засвоювати форми привітання та прощання






тема. поДорож У ліс

програмовий зміст: учити дітей ввічливих форм спілкування з одноліт- ками; засвоювати форми привітання та прощання, знайомства, комплі- менту; застосовувати засоби інтонаційної виразності; виховувати культуру міжособистісного спілкування.

 

Хід заняття

В и х о в а т е л ь. Сьогодні ми з вами, дітки, вирушимо у подорож у вес- няний ліс. А допоможе нам знайти дорогу листочок. Підемо за ним. Ось і при- йшли, але вхід у ліс охороняє Мудра Сова — пускає лише того, хто правиль- но відповість на її запитання.

Дидактична гра «екологічні знаки»

Дитина обирає будь-яку картинку і розповідає, яке правило поведінки в при- роді порушено.

 

 

В и х о в а т е л ь. Усіх сова пустила? От і добре. Погляньте, чиїсь сліди, а куди ж вони нас приведуть? До будиночка. Щось він так хитається. Хто ж знаходиться там?

Із віконця з’являються вушка.

— Як ви думаєте, хто там? (Зайчик.)

— Розкажіть, який вигляд може мати зайчик.

Довгі вуха, куций хвіст,

Невеличкий сам на зріст, На городі побував,

Там капустку зіпсував.


 

З’являється зайчик і вітається з дітьми.

З а є ц ь. Добрий день, я — заєць, а ви хто? Д і т и. А ми — діти.

З а й ч и к. Дуже приємно було познайомитися. Ви веселі, сміливі. Я не сам прийшов, а з собою приніс повнісіньку скриньку іграшок.

З а й ч и к. Я вас запрошую підійти до моєї скриньки та обрати собі іграш- ку. Як тільки виберете, то обов’язково привітайтеся з нею, як я з вами.

Діти беруть іграшку і ведуть діалог із нею, вихователь відповідає замість іг- рашки.

В и х о в а т е л ь. Дякуємо, Зайчику. За це ми з дітками хочемо тебе пригостити.

Дидактична гра «Що їсть зайчик»

Діти обирають їжу для зайчика і пригощають його, використовуючи ввічливі слова.

В и х о в а т е л ь. А тепер давайте всі разом пограємо.

рухлива гра «зайчик»

Діти стрибають, ховаючись за спинками стільчиків, розміщених колом. Веду- чий — у центрі.

В е д у ч и й. Зайченята, ви куди пропали? Д і т и. Ми в капусті заховалися.

В е д у ч и й. А листочки не поїли? Д і т и. Тільки трішечки погризли.

В е д у ч и й. То вас потрібно покарати. Д і т и. А спробуй нас наздогнати.

Зайчики тікають, ведучий наздоганяє. Кого спіймав, той стає ведучим.

В и х о в а т е л ь. Дуже добре ми пограли, але вже час повертатися. Да- вайте попрощаємось із зайчиком за руку, вживаючи ввічливі слова.

підсумок

В и х о в а т е л ь. До побачення, зайчику! Нам приємно було з тобою зустрітися!

 

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.