Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 10. тема. поДарУємо ляльКам намисто






тема. поДарУємо ляльКам намисто

програмовий зміст: закріпити з дітьми назви кольорів; вчити групувати однорідні предмети за кольором; виконувати дії з ними — нанизування; зба- гачувати сенсорний досвід дітей у процесі ознайомлення з різними предме- тами; розвивати мислення, увагу, моторику рук; виховувати цікавість, до- питливість, почуття взаємодопомоги.

 

Хід заняття

Грає музика.

В и х о в а т е л ь. Дітки, а ви чуєте музику? А де вона грає?

— Вона лунає з хатинки, де живуть наші Оксанка та Тарасик. Давайте ти- хесенько підійдемо і послухаємо. (Підходять до куточка народознавства.)

Бачите, дітки, як гарно Оксаночка прибрала в хатинці і сама причепу- рилася. Давайте запитаємо в Оксанки, чому вона така гарна та привітна. (Бере Оксаночку в руки.)

Ось на стільчики сідайте, Оксаночку слухати починайте.


 

О к с а н о ч к а (вітається з дітьми.)

Я сьогодні рано встала

У хатинці все прибрала. Одягнула гарний одяг, Посміхнулась, все гаразд, Скоро гості будуть в нас.

В и х о в а т е л ь. Та яка ж гарна в нас Оксаночка. Давайте розгляне- мо її одяг.

Що це? (Спідничка.)

— Якого ж вона кольору? (Червона.)

— А це сорочка вишиванка. (Дмитрик, Алінка, Катруся, скажіть: «Со- рочка-вишиванка».)

— Це фартушок. (Кілька дітей повторюють.)

— На ногах у Оксаночки черевички які? (Червоні.)

 
— На голівку Оксаночка одягнула що? (Віночок.)

— А які ж гарні квіточки вплетені у віночок: червоні, сині, жовті і зелені листочки. (Назвати кілька дітей, щоб показали та назвали квітку за кольором.)

— А що це? (Так, стрічки, вони також різнокольорові.)

— На шию Оксаночка одягла намистечко, та яке ж гарне. Вона сама його зробила з ягідок горобини.

(Раптом задзвенів дзвіночок.)

— Хто це може бути?

(Заходить ведмедик вітається і промовляє до дітей.)

 

Ве д м е д и к

По лісочку я ішов і дівчаток там знайшов.

Під дубком вони сиділи, у них ніжечки боліли.

Вихователь знімає з плечей ведмедика ранець із ляльками і запрошує його сіс- ти відпочити. Діти розглядають дівчаток.

В и х о в а т е л ь. Це подруженьки прийшли до Оксаночки в гості.

В яких же вони гарних платтячках. (Синє, червоне, жовте, біле, зелене.)

Ді в ч а т к а

Ми веселі подружки!

Ми подружки-хохотушки

Ха-ха-ха-ха!

В гості ми до вас прийшли,

Друзів гарних ми знайшли.

В и х о в а т е л ь. Подруженьки дуже втомилися і Оксаночка приготу- вала їм килимки, на яких вони відпочинуть. Давайте посадимо їх на кили- мочки такого ж кольору, як у них платтячка.

Діти розбирають ляльок і, підходячи, садять їх на килимках, називають, якого кольору платтячко.


 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.