Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заняття 50






тема. У ЧарівномУ містеЧКУ

програмовий зміст: формувати навички описувати автомобілі, правиль- но будувати речення; удосконалювати уміння слухати звуки навколишньо- го середовища (звуки автомобілів), імітувати їх; закріплювати навички вжи- вання іменників у формі родового відмінка; розвивати уміння добирати від- повідні деталі до автомобілів, зв’язне мовлення, логічне мислення, увагу; викликати бажання робити добро.

Словник: активізувати вживання назв автомобілів; збагачувати лексич- ний запас дітей словами: колеса, дверцята, вікна, кабіна, кузов, фари.

матеріал: картина із зображенням різних видів автомобілів, сюжет- ні картинки автомобілів для гри «Що робить?», паперові автомобілі і де- талі до них.

 

Хід заняття

(На підлозі розміщена вулиця з автомобілями, що побудована з конструктора.)

— Що це?

— Що рухається по вулиці?

— Які автомобілі живуть у цьому містечку?

(Діти називають автомобілі.)

Усі автомобілі виконували певну роботу.

— Що вони робили?

Ось у мене є картинки, розгляньте їх уважно, розкажіть про те, що на них зображено.

— Як називається автомобіль?

— Яку роботу він виконує?

(За сюжетними картинками діти складають речення. Наприклад: «Це легковий автомобіль. Він перевозить пасажирів. Або: «Вантажний автомобіль везе пісок».)

— Автомобілі любили співати пісеньки. Як співає автомобіль? (Бі-бі)

— Одні автомобілі співали голосно, інші тихо. (Діти імітують відповід- ні звуки.)

— А як співає цей маленький автомобіль?

— А автобус?

(Діти хором і поодинці відтворюють звуки автомобілів.)

— Одного разу в містечку сталося лихо. Туди потрапив злий чаклун.

— Подивіться, що він зробив з автомобілями? (Зламав.) Чого у них не стало? (Коліс, дверцят.)

— Як же нам допомогти автомобілям? (Полагодити їх.)


 

— Доберіть до кожного автомобіля деталі, яких не вистачає.

 

Дидактична гра «відремонтуй автомобіль»

— Чи сподобалися вам автомобілі у цьому містечку? Розкажіть, який ав- томобіль вам сподобався і чому.

(2–3 дитини описують автомобілі.)

 

підсумок

— Що ми сьогодні робили?

— Як ми допомогли автомобілям?

 

ціКава математиКа

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.