Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Фронтальне опитування.






П Л А Н – К О Н С П Е К Т У Р О К У

Предмет: " Біологія"

Урок № 4:

-Електромонтер станційного устаткування;

Професія: кабельник-спаювальник

Радіомеханік з обслуговування та ремонту

Радіотелевізійної апаратури

Оператор комп" ютерного набору, конторський службовець

(бухгалтерія)

Оператор комп" ютерного набору; контролер Ощадного банку

Дю

Дата: _____ _____ _____ _____ ______

Група: АБ-11, РБ-11, КБ-11, ББ-11, СБ-11

Тема програми №5: Розділ III. Організмовий рівень організації живої матерії.

Тема 5.Закономірності спадковості.

Тема уроку 5.1: Основні поняття генетики. Методи генетичних досліджень

Навчальна мета: сформувати знання про предмет, цілі та методи генетики; ознайомити з основними поняттями генетики та основними методами генетичних досліджень; сформувати вміння розрізняти методи генетичних досліджень; формулювати визначення понять « генотип», «фенотип», «домінантний стан ознаки», «рецесивний стан ознаки», «алельні гени», «гомозиготи», «гетерозиготи».

Розвиваюча мета: розвивати уміння логічно мислити, висловлювати власні думки;

Виховна мета: Виховувати старанність і наполегливість в роботі;

Тип уроку: формування знань та вмінь

Вид уроку: фронтальна бесіда, розповідь, інтерактивні методи «Мікрофон», «Добери пару»

Дидактичне забезпечення: стенд «Видатні вчені-біологи», роздатковий матеріал «Складання родоводу», опорний конспект «Основні поняття генетики»

Міжпредметні та внутрішньо предметні зв" язки: біологія людини (Будова ядра та хромосом-10 клас)

СТРУКТУРА УРОКУ

I. Організаційний момент

II. Перевірка домашнього завдання та актуалізація опорних знань учнів

III. Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми, мети уроку

IV. Вивчення нового матеріалу

V. Формування знань та вмінь

VI. Підсумки уроку та повідомлення домашнього завдання

Х І Д У Р О К У

I. Організаційний момент

  • Перевірка готовності учнів до уроку
  • Прийняття рапорту чергового. Виконання запису в журналі.
  • Повідомлення теми, мети та завдання уроку.

Запитання до учнів:

— Якою може бути основна мета нашого уроку?

— Які завдання можна їй підпорядкувати?

Мета уроку: ознайомитися з основними поняттями генетики та методами генетичних досліджень.

Завдання уроку:

1. Сформувати уявлення: про генетику як науку; про предмет і цілі генетики.

2. Визначити основні поняття генетики.

3. Дізнатися, які методи використовують у генетичних дослідженнях.

 

II. Перевірка домашнього завдання та актуалізація опорних знань

Аналіз та виправлення типових помилок учнів під час виконання лабораторної роботи № 1 «Будова статевих клітин».

Фронтальне опитування.

1. Що таке розмноження?

2. Які існують форми розмноження?

3. У чому полягає перевага статевого розмноження над нестатевим?






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.