Студопедия

Главная страница Случайная страница

Разделы сайта

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок № 29. Тема.Я люблю ходити до школи.






Тема. Я люблю ходити до школи.

Мета. Ввести новіЛО за темою уроку. Формувати вміння вживати їх у мовленні. Продовжувати формувати вміння давати відповіді на питання, як загальні, так і спеціальні. Практикувати в діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати навички англійської вимови, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку, лексичну здогадку. Виховувати любов до школи, інтерес до навчання, до вивчення іноземної мови.

Обладнання. Тематичні малюнки, таблички з новими ЛО, кубик із зображенням смайликів, таблиця «Алфавіт», таблиця для читання, аудіозапис пісні “The ABC Song”.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання.

- Good morning, pupils! Let’s learn a new poem.

Hello, hello!

The sky is blue!

I am so happy!

I am happy, too!

2. Повідомлення теми і мети уроку.

- Сьогодні ми розпочинаємо вивчати нову тему: «Я ходжу до школи». У цій темі ми вивчимо, як називається шкільне приладдя, будемо вчитися говорити, що ми робимо на уроках.

3. Мовленнєва зарядка.

1) Бесіда. Повторення раніше вивчених фраз.

(Робота проводиться із застосуванням кубика-смайлика. Учні повторюють фрази, які відповідають смайлику).

- How are you? – I am fine, thank you. (I am OK, thank you. I am not well.)

2) Вивчення вірша про школу.

I like to go to school.

I like to go to school.

Heigh-ho-the-derry-oh,

I like to go to school.

I like to play with friends.

ІІ. Основна частина.

1. Введення нових ЛО. Робота за малюнками.

1) Ознайомлення із вимовою та правописом слів.

(Вчитель вимовляє слова і показує таблички з написами цих слів. Учні повторюють і запам’ятовують на тільки вимову слова і його значення а й написання.)

2) Закріплення вмінь вимовляти слова.

(Вчитель показує малюнок, учні називають слово.)

3) Закріплення знань правопису.

(Учитель показує табличку з написаним словом, учні називають слово і його переклад).

2. Ознайомлення з новим мовленнєвим матеріалом.

1) Робота з підручником. Впр.2 с.70. Спостереження за мовним матеріалом.

I see a door. I see many children.

(Учні кілька разів повторюють структури).

2) Закріплення вживання структур. Самостійне складання подібних речень.

- What do you see in the classroom?

(Учні складають речення на основі вивченої лексики).

3. Розвиток навичок діалогічного мовлення.

1) Спостереження за утворенням запитань та відповідей у впр.4 с.71.

- Repeat after me.

- When do you go to school?

- I go to school on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.

- Do you go to school on Saturday?

- No, I don’t.

2) Робота в парах. Складання діалогів.

(Учні складають подібні діалоги, вчитель проходить по класу, стежить за правильністю побудови запитань та відповідей.)

4. Фізкультхвилинка. (Урок №18)

5. Повторення букв алфавіту.

1) Повторення пісні “The ABC Song”.

1) Аналіз диктанту.

2) Повторення алфавіту ланцюжком.

3) Робота за підручником впр.5 с.72.

(Учні спочатку об’єднують великі і малі літери, потім називають слова на ці букви).

6. Вироблення навичок читання. Читання за таблицями.

cop lot lock rob nod

sop not jock mob sod

mop got dock cob rod

7. Письмо. РЗ сс.58-59.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.72.

- Goodbye!

 

 






© 2023 :: MyLektsii.ru :: Мои Лекции
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав.
Копирование текстов разрешено только с указанием индексируемой ссылки на источник.