Главная страница
Случайная страница
Разделы сайта
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Список переможців
| Назва гурту/Прізвище та ім`я
| Місто
| Напрямок «РОК»
| 1 місце
| «White Band»
| Кременчук
| 2 місце
| «Синдром Котара»
| Кременчук
| 3 місце
| «The Sky Signs»
| Кременчук
| Напрямок «РЕП»
| 1 місце
| «Смешной»
| Полтава
| 2 місце
| «Olimp»
| Горішні Плавні
| 3 місце
| «Комар»
| Кременчук
| Площадка «Dance»
| Хіп-хоп
| 1 місце
| Супряга Даніїл
| Кременчук
| 2 місце
| Кляцко Даніїл
| Кременчук
| Денсхол
| 1 місце
| Кириченко Анна
| Кременчук
| 2 місце
| Криловецька Анастасія
| Кременчук
| Вог (діти)
| 1 місце
| Колеснікова Владислава
| Кременчук
| 2 місце
| Цехоцька Дар’я
| Кременчук
| Вог (дорослі)
| 1 місце
| Супряга Даніїл
| Кременчук
| 2 місце
| Жукова Єлизавета
| Кременчук
| Break dance (KIDS)
| 1 місце
| Остапенко Валерій
| Кременчук
| 2 місце
| Семененко Роман
| Кременчук
| 3 місце
| Ревенко Марк
| Кременчук
| Напрямок «BMX»
| 1 місце
| Ситник Максим
| Кременчук
| 2 місце
| Вусик Сергій
| Горішні Плавні
| 3 місце
| Трохін Ілля
| Горішні Плавні
| Напрямок «Roller skating»
| 1 місце
| Єршов Богдан
| Кременчук
| 2 місце
| Первомайський Ігор
| Дніпропетровськ
| Напрямок «X Games»
| 1 місце
| Литвиненко Владислав
| Кременчук
| 2 місце
| Бєлов Дмитро
| Горішні Плавні
| Напрямок «Games of skate»
| 1 місце
| Бєлов Дмитро
| Горішні Плавні
| 2 місце
| Литвиненко Владислав
| Кременчук
| Напрямок «BEATBOX»
| 1 місце
| Приходченко Андрій
| Кременчук
| 2 місце
| Челембієнко Євген
| Кременчук
| Напрямок «Freestyle»
| 1 місце
| Семененко Артем
| Кременчук
| 2 місце
| Полуденок Владислав
| Кременчук
| Напрямок «Slackline»
| 1 місце
| Домашов Данило
| Кременчук
| Напрямок «Армреслінг»
| 1 місце
| Калішенко Максим
| Кременчук
| 2 місце
| Резник Владислав
| Кременчук
| 3 місце
| Печенежний Роман
| Кременчук
| Напрямок «Жим лежачи»
| 1 категорія (до 70 кг)
| 1 місце
| Ткаченко Владислав
| Кременчук
| 2 місце
| Бойко Дмитро
| Кременчук
| 3 місце
| Ткаченко Ярослав
| Кременчук
| 2 категорія (70-90 кг)
| 1 місце
| Самарцев Володимир
| Кременчук
| 2 місце
| Харченко Єгор
| Кременчук
| 3 місце
| Шпак Олександр
| Кременчук
| 3 категорія (90+ кг)
| 1 місце
| Василенко Олександр
| Кременчук
| 2 місце
| Бойченко Віктор
| Кременчук
| 3 місце
| Шаляпін Євгеній
| Кременчук
| Напрямок «Вуличний баскетбол»
| 1 група (до 15 років)
| 1 місце
| «Шик»
| Миргород
| 2 місце
| «RRY»
| Кременчук
| 3 місце
| «Кливлет»
| Кременчук
| 2 група (від 15 до 17 років)
| 1 місце
| «Шик»
| Миргород
| 2 місце
| «Пацаніта»
| Полтава
| 3 місце
| «Гарант»
| Кременчук
| 3 група (від 18 років)
| 1 місце
| «По пивку»
| Кременчук
| 2 місце
| «Cripple»
| Кременчук
| 3 місце
| «EZ»
| Кременчук
| Напрямок «Вуличний футбол»
| 1 місце
| «Snow kids»
| Кременчук
| 2 місце
| «Фортуна»
| Горішні Плавні
| 3 місце
| «Осада замка на 11»
| Кременчук
| Кращий гравець
| Смирнов Єгор
| Кременчук
| Кращий бомбардир
| Хаданович Віталій
| Горішні Плавні
| Кращий захисник
| Волошин Віктор
| Кременчук
| Кращий нападаючий
| Бука Євген
| Кременчук
| Кращий воротар
| Воронько Максим
| Кременчук
| Чарівник м’яча
| Проценко Олександр
| Кременчук
| Площадка «Воркаут»
| «Прапорець»
| 1 місце
| Смаль Євгеній
| Полтава
| «Виходи силою»
| 1 місце
| Думенко Богдан
| Карлівка
| «Підтягування на 1 руці»
| 1 місце
| Малахов Дмитро
| Кременчук
| «ПІДТЯГУВАННЯ +32»
| 1 місце
| Радченко Олексій
| Полтава
| «ВІДЖИМАННЯ НА БРУСАХ +48»
| 1 місце
| Гавриков Денис
| Кременчук
| «ПЕРЕДНІЙ ВИС»
| 1 місце
| Малахов Дмитро
| Кременчук
| LIFTING ДО 65 КГ
| 1 місце
| Малахов Дмитро
| Кременчук
| 2 місце
| Думенко Богдан
| Карлівка
| 3 місце
| Максютенко Ярослав
| Кременчук
| LIFTING 65 -80 КГ
| 1 місце
| Нікітін Артур
| Полтава
| 2 місце
| Лапушенко Дмитро
| Кременчук
| 3 місце
| Харченко Єгор
| Кременчук
| LIFTING 80+ КГ
| 1 місце
| Костенко Владислав
| Кременчук
| 2 місце
| Василенко Олександр
| Кременчук
| 3 місце
| Зарецький Дмитро
| Кременчук
| Напрямок «Пляжний волейбол»
| 1 місце
| «БТІ»
| Кременчук
| 2 місце
| «Легіон»
| Кременчук
| 3 місце
| «1+1»
| Кременчук
| | | | |
Данная страница нарушает авторские права?
|